Mojej córce w czasie większego wysiłku strzela w kostce lub w kolanie, ma także zawroty głowy. Czasa

3 odpowiedzi
Mojej córce w czasie większego wysiłku strzela w kostce lub w kolanie, ma także zawroty głowy. Czasami ma tak że nie może zgiąć kolana. Gdy powie o tym wuefistce ona mówi jej że ma nie wymyślać. Nauczycielka zwolnienie przyjmuje tylko na 1 lekcje w miesiącu. Czy jest możliwość uzyskania dla niej zwolnienia z wf na cały rok?
Dzien dobry. My w Bioclinic w Krasniku znamy skutecznme sposoby na 100 proc.wyleczenie tych objawów. Zapraszam na akupunkture na kostke i kolano, oraz na masaze na zawroty glowy. Posiadamy doswiadczona i wyspecjalizowaną kadrę pracowników, ktorzy te zabiegi beda stosowac. Do zobaczenia.pozdrawiam.

Opisane dolegliwości kostki i kolana warto skonsultować z fizjoterapeutą - być może w przeszłości doszło do uszkodzenia struktury więzadłowej, które można wyćwiczyć. Nie jest to wskazanie do całkowitego zwolnienia z zajęć WF - pozbawienie dziecka wysiłku nie jest dla niego korzystne - a raczej do odpowiedniej gimnastyki korekcyjnej.
Zawroty głowy warto natomiast skonsultować osobiście z lekarzem rodzinnym.
Akupunktura i masaże nie są metodą leczniczą dla opisanych dolegliwości - nie wykazują też 100% skuteczności w wyleczeniu.
Strzelanie w kolanie i zawroty głowy to nie są jednostki chorobowe, jedynie czasami są objawem jakiejś choroby, więc jako objawy (bez potwierdzenia nieodwracalności zmian) nie mogą być podstawą uzasadnienia orzeczenia o niezdolności do ćwiczeń fizycznych. Poza tym jeśli córka nie będzie chodzić na WF i się ruszać w ogóle, to stawy będą jej "strzykać" coraz częściej i boleśniej. Jako rodzice, mają Państwo teraz możliwość świadomej decyzji. (Co jest dla mojego dziecka zdrowe).