Moja siostra jest po amputacji piersi od zabiegu Minął już rok a od kilku dni ma bardzo silny ból gł
1
odpowiedzi
Moja siostra jest po amputacji piersi od zabiegu Minął już rok a od kilku dni ma bardzo silny ból głowy pulsujący zawroty głowy źle się czuję i drętwieją jej koniczyny szczególnie po lewej stronie Po której miała usunięto pierś. Moje pytanie czy powinna zgłosić się jak najszybciej do swojego lekarza prowadzącego, czy to po prostu złe samopoczucie wywołane pogodą upalną przy stosowaniu leków, które dostała od swojego lekarza prowadzącego żeby je brać codziennie. Martwię się o nią gdyż ona twierdzi że jej nic nie jest a wszyscy pozostali widzą że coś się dzieje nie tak. Proszę o poradę. Czy to może być nawrót choroby?
Dzień dobry
opisane objawy mogą mieć różne przyczyny;
fakt, że dotyczą str lewej nie ma znaczenia;
hormonoterapia - leki brane codziennie; nie daje takich objawów ubocznych;
siostra wymaga szybkiej konsultacji neurologicznej, ew diagnostyki szpitalnej;
pozdrawiam
opisane objawy mogą mieć różne przyczyny;
fakt, że dotyczą str lewej nie ma znaczenia;
hormonoterapia - leki brane codziennie; nie daje takich objawów ubocznych;
siostra wymaga szybkiej konsultacji neurologicznej, ew diagnostyki szpitalnej;
pozdrawiam
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Podobne pytania
- Jestem osobą która miała w wieku dojrzewania zaburzenia odżywiania. Nie jestem pewna czy z nich wyszłam. Jestem introwertykiem, mam problem z mówieniem o tym co potrzebuje i swoich emocjach. Boję się rozmów z osobami z którymi jestem związana emocjonalnie. Jak zaczyna się jakiś temat mam "blokadę"…
- maz zrobił usg jamy brzusznej miał wycięty guzek pęcherza moczowego a teraz wyszlo ze pęcherz moczowy z wwpuklajacymisie strukturami do 28 mm dio jego światłą -recidiva co to oznacza
- Chodzi o moją przyjaciółkę, która ma problemy z rodziną. Z daleka wyglądają na szczęśliwą familię, mają własny dom, z ogrodem na wsi, są zamożni. Jednak rodzice nie pomagają swojej córce finansowo, musi pracować i łączyć to z trudnymi studiami, a do tego mieszkają w bardzo małej miejscowości,…
- Choruje na młodzieńcze zapalenie stawów od 6 roku zycia ,aktualnie mam 27 lat . Od ok 4 lat biorę między innymi metrotexat . Jak zacząłem brać metrotexat też nic mi nie dolegało . Moje pytanie brzmi czy jeśli nic nie dolega jest sens żeby brać go tak długo ?
- Hello, I am looking for a french- and polish-speaking speech therapist in Warsaw, for my 4 year-old son. My son is bilingual and should follow sessions twice a week (diagnosed in France) Best Regards, Nicolas
- Mam 23 lata, odkąd pamietam całe życie sie odchudzam, chudnę i tyje na zmianę. Ostatnio mam duże problemy z jedzeniem, są dni kiedy potrafię cały dzień jeść bez przerwy, ciagle sięgać po coś co mam pod ręka albo isc 5 razy do sklepu po coś do jedzenia mimo ze nie jestem głodna. Przestaje jeść…
- Mam 23 lata, odkąd pamietam całe życie sie odchudzam, chudnę i tyje na zmianę. Ostatnio mam duże problemy z jedzeniem, są dni kiedy potrafię cały dzień jeść bez przerwy, ciagle sięgać po coś co mam pod ręka albo isc 5 razy do sklepu po coś do jedzenia mimo ze nie jestem głodna. Przestaje jeść…
- Mam 23 lata, odkąd pamietam całe życie sie odchudzam, chudnę i tyje na zmianę. Ostatnio mam duże problemy z jedzeniem, są dni kiedy potrafię cały dzień jeść bez przerwy, ciagle sięgać po coś co mam pod ręka albo isc 5 razy do sklepu po coś do jedzenia mimo ze nie jestem głodna. Przestaje jeść…
- Mam pytanie czy przy niedoczynność tarczycy ciężko jest schudnąć?
- Poszukuję kogoś, kto pomoże mi uporać się z problemami przewlekłego uczucia stresu, który towarzyszy mi(chodź nie powinien) w sytuacjach życia codziennego(nie mam powodów do jakiegokolwiek stresu w życiu, wiem, że to ja sam powoduje u siebie problemy). Mam problemy z jedzeniem, piciem(jednak…
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Masz podobny problem? Ci specjaliści mogą Ci pomóc:
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.