Moja mama ma zespol Korsakowa, moj tata sie nia opiekuje. Tata I mama zawsze bylo bardzo blisko, wsz

4 odpowiedzi
Moja mama ma zespol Korsakowa, moj tata sie nia opiekuje. Tata I mama zawsze bylo bardzo blisko, wszystko robicie razem. Tata zawsze duzo pracowal, przeszedl na wczesniejsza emeryrure by zaopiekowac sie mama.Jest bardzo ciezko???? Moj tata zaczal pic alkohol ostatnio, wydaj mi sie ze jest zalamany. Jak mu pomoc? Prosze o porade, tylko tata mi zostal.
Dzien dobry
prosze koniecznie sklonic Ojca do wizyty u psychiatry.
Z powazaniem
M.Skarbek

Dzień dobry, radziłabym umówić Tatę do poradni leczenia uzależnień gdzie zajmują się nie tylko osobami z chorobą alkoholową, ale także rodzinami uzależnionych. Pozdrawiam.
Witam. Opieka nad chorą przewlekle osobą to bardzo ciężka sytuacja. Przede wszystkimnie można obarczać tym jednej osoby.
z poważaniem
lek. Magdalena Sochacka
Opieka nad osobą z zaburzeniami pamięci jest bardzo obciążające. Warto udać się z tata do psychiatry który zaordynuje tacie leki i skłoni do rozwiązania problemu alkoholowego. Może udzielić też porady w zakresie pomocy instytucjonalnej opieki nad mamą. Pozdrawiam.A. Spiewakowska