Moja córka widzi duchy

1 odpowiedzi
Witam
Piszę w nieco nietypowej sprawie. Od pewnego czasu niepokoi mnie zachowanie mojej córki, a mianowicie chodzi o to że mała widzi w domu ludzi, których my z mężem oczywiście nie widzimy.
Zaczęło się to rok temu gdy córka została z ciocią w domu. Powiedziała, że ktoś stoi w przedpokoju i się boi. Dwa dni temu córka obudziła się w nocy i powiedziała, że już się wyspała. Powiedziałam, że jeśli chce to może położyć się ze mną, ale odmówiła. Zostawiłam zapaloną lampkę i wróciłam do pokoju, żeby się ubrać. Nagle usłyszałam przeraźliwy krzyk, więc pobiegłam do pokoju córki. Była przerażona, powiedziała "Mamo ta Pani mnie podniosła".... Później próbowałam rozmawiać z nią na ten temat i pytałam jak ta Pani wygląda, skąd przyszła i czy coś mówiła. Córka bez wahania odpowiadała na pytania. Powiedziała, że ta "Pani" przyszła z pokoju mojego i męża, była brzydka i miała brzydkie oczy (nie wiem co przez to rozumieć). Moja córka powiedziała, że Pani lubi jej tatę i powiedziała, że mama musi umrzeć. Przeraża mnie ta sytuacja. Nie wiem co robić
Wiele małych dzieci twierdzi, że odwiedza je osoba, której oprócz nich nikt nie widzi. Dotychczas zakładano, że takie maluchy mają nadmiernie wybujałą wyobraźnię lub problemy emocjonalne. Jednak Caron Goode, amerykańska psychoterapeutka, psycholog i doradca duchowy twierdzi, że takie dzieci widują duchy zmarłych ludzi. Dzieje się tak ponieważ kilkulatkowie są bardziej sensytywni od dorosłych, podatniejsi na paranormalne bodźce. Goode jest ekspertką w tej dziedzinie. Według amerykańskiej psychoterapeutki, dzieci pomiędzy 2 a 4 rokiem życia nie są w stanie odróżnić ducha od złudzenia. Dopiero po ukończeniu 7 lat dziecko zaczyna rozumieć, że ma do czynienia z niewidzialnym dla innych, ale realnie (choć metafizycznie) istniejącym bytem.
Nie zajmuję się podobnymi problemami .Proszę na ten temat porozmawiać np.z księdzem.