Moja córka ma na wadze sromowej naczyniaka jamistego, który pojawił się w pierwszych 3 tygodniach je
1
odpowiedzi
Moja córka ma na wadze sromowej naczyniaka jamistego, który pojawił się w pierwszych 3 tygodniach jej życia. Teraz skończyła roczek. Jesteśmy pod opieką specjalisty. Walczymy z okropnym odparzeniem w okolicy pieluszkowej, a na naszym naczyniaku pojawiły się owrzodzenia. Jutro mamy w związku z tym wizytę u dermatologa, a termin do chirurga dziecięcego mamy dopiero na luty. Co robić w takiej sytuacji?
Po pierwsze
Nie używa się już stwierdzenia naczyniak jamisty.
Owrzodzenie wynika głównie z procesu zanikania naczyniaka wrodzonego. Wymaga wczesnego leczenia chirurgicznego aby nie doszło do rozwoju masywnego stanu zapalnego.
Nie używa się już stwierdzenia naczyniak jamisty.
Owrzodzenie wynika głównie z procesu zanikania naczyniaka wrodzonego. Wymaga wczesnego leczenia chirurgicznego aby nie doszło do rozwoju masywnego stanu zapalnego.
Sugeruję wizytę: Konsultacja chirurgiczna + usg - 150 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Podobne pytania
- Jestem po badaniu MR kręgosłupa lędzwiowego, czy te wyniki są niepokojące? Czy wymagają jedynie rehabilitacji czy konsultacji neurochirurgicznej? TECHNIKA BADANIA: Aparat MR SIGNA HDxt MR kręgosłupa lędźwiowego, sekwencje FRFSE i STIR, obrazy T1 i T2 zależne, przekroje strzałkowe i wybrane przekroje…
- Borykam się z trądzikiem, który pojawia się tylko w okolicach ust, żuchwy, podbródka. Są to czerwone, bolące pryszcze. Dodam, że miałam przeprowadzane trzy kuracje Izotekiem, które dawały świetne rezultaty, lecz po kilku miesiącach od odstawienia problem ponownie wracał. Retinoidy stosowane zewnętrznie…
- Rok temu spadłem z ok 4-5metrow na nadgarstek i głowę. Nadgarstek opuchł, wizyta na SOR= RTG=brak zlamań- skierowanie do por.chir Jednak myślałem że to tylko stluczenie i ze samo po czasie przejdzie. Od tego czasu minął ponad rok, nadgarstek mnie boli, nie mam w nim pełnej ruchomosci. Nie moge…
- Czy moge ubiegac sie o odszkodowanie za złe leczenie podawano mi kortyzol przez okres 2 lat na niedoczynnosc kory nadnerczychorobe której nie miałam wyniszczył mi organizm jestem bardzo osłaniona mineło juz 5 lat
- Mam problem z psem ciagle sie drapie byc moze po karme suchej czy to moze byc uczulenie
- Mam kamień w woreczku żółciowym, 29mm i kilka mniejszych, jak pozbyć się kamieni bez poddawania się operacji.
- Karmie piersią 18 miesięcznego synka, który jest cycoholikiem świadomie wychowanym bez smoczków, obecnie po raz drugi zaszłam w ciąże (5 tydzień) Czy dalsze dokarmianie dziecka ma wpływ na rozwijający się płód, utrzymanie ciąży? Nie chciałabym rezygnować z karmienia, synek praktycznie nie choruje,…
- Dlaczego globulki dopochwowe idą mi od razu do dołu a nie do góry. Czy aplikuje źle tabletkę ?
- Mam 24 lata i od jakiegoś roku, gdy na przykład wypiłem więcej alkoholu(rzadko pije) lub zjadłem przez cały dzień więcej jedzenia niż zwykle pojawiały się uciski, kujące bóle w okolicach wątroby czy dwunastnicy. Około miesiąc temu zrobiłem wyniki na polecenia lekarza, morfologia, ob. Wszystkie…
- Mój partner poddał się kilka lat temu wazektomii. Czy możliwe jest zajście w ciąże poprzez zabieg in vitro lub inseminację? Chciałbym mieć dzieci, czy rewazektomia to jedyne rozwiązanie?
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Masz podobny problem? Ci specjaliści mogą Ci pomóc:
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.