Moja córka lat 7 od około pół może dłużej skarży się na problemy z oddychaniem (wzdycha, ziewa) jakb
1
odpowiedzi
Moja córka lat 7 od około pół może dłużej skarży się na problemy z oddychaniem (wzdycha, ziewa) jakby brakowało jej powietrza. Do tego mówi że czuje "gilgotki w nóżkach" czasem robi jej się gorąco i mówi że nie ma siły w rączkach. Ostatnio też wspomniała coś że czasem czuje się jakby 'nie tutaj'. Badania krwi ma w porządku, jesteśmy za granicą, mam wrażenie że lekarz bagatelizuje problem. Proszę o podpowiedź co to może być jakie badania wykonać w jakim kierunku. Dziękuję
Opis jest niestety bardzo niekonkretny. Określenie czasu niejasne: "od około pół może dłużej"- to od pół roku? miesiąca? tygodnia??? Badania krwi " w porządku" - czyli konkretnie jakie badania zrobiono? Jakie są wyniki? Aby kontynuować diagnostykę trzeba poznać dotychczas wykonane badania i zbadać dziecko. Jeżeli nie ma takiej możliwości w kraju, gdzie dziecko przebywa to ewentualnie można zdecydować się na konsultację on-line, z pokazaniem wyników oraz dziecka specjaliście, aby poradził, co zrobić dalej.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.