Moja choroba przewlekła polineuropatia zapalna aksonowo-demielizacyjną. Zaniki mięśni nóg duży ciąg

2 odpowiedzi
Moja choroba przewlekła polineuropatia zapalna aksonowo-demielizacyjną.
Zaniki mięśni nóg duży ciągły ból leczenie imoglobulinami i sterydami nie wiele pomogło a teraz jest coraz gorzej.
Teraz pozostała mi walka z bólem stosowałam po konsultacjach lekarzami leki przeciwbólowe tramadol Transfec Oksykodon fentanyl
leki przeciwpadaczkowe antydepresanty
Niestety bez ulgi w bólu a pojawiły się przewlekle zaparcia
Lekarze rozkładają ręce a ja ledwo dochodzę do wc i ciągły ból nie jestem w stanie dotrzeć do żadnego gabinetu chyba tylko karetką
Pani neurolog przychodzi do domu
Chciałbym jeszcze trochę pozyc bez bólu może marihuana leczniczą ale czy doczekam, że będzie dostępna
Mam 70 lat mieszkam w Katowicach żona walczy z nowotworem
Czy jest specjalistą leczenia bólu który ulzy mi w cierpieniu
Witam Pana !
Aby próbować Panu pomóc należałoby wrócić do podstawowego pytania. Jaka jest potencjalna przyczyna dolegliwości ( a nie rozpoznania ) ?. Przedstawione przez Pana rozpoznanie brzmi bardzo profesjonalnie, ale nic Pan nie mówi o występujących objawach, co mogłoby zasugerować ewentualną przyczynę występujących dolegliwości. Należałoby mieć nieco więcej danych o przebiegu, objawach rodzaju, dawkach dotychczas stosowanych leków. W razie potrzeby proszę o kontakt i przesłanie wymaganych informacji. Pozdrawiam Jacek Kawecki

Aby Panu pomóc, niezbędne byłoby uzyskanie bardziej szczegółowych informacji dotyczących Pana dolegliwości.
Jeśli chodzi o zaparcia w przebiegu stosowania opioidów - je również można skutecznie leczyć.