Moja 3 letnia córka od kilku dni bardzo dużo pije (okolo 3 litrów wody dziennie),a co za tym idzie r

1 odpowiedzi
Moja 3 letnia córka od kilku dni bardzo dużo pije (okolo 3 litrów wody dziennie),a co za tym idzie również dużo siusiu.Wcześniej nie mieliśmy takiego problemu.Ogolnie córką jest zdrowa ,nie choruje. Pije sama woda. Jaka może być przyczyna?Jakie badania powinnam jej wykonać?Pozdrawiam
Takie objawy mogą sugerować cukrzycę typu I ew. moczówkę prostą. Należy wykonać badanie poziomu cukru we krwi oraz badanie ogólne moczu celem określenia ciężaru właściwego moczu.

Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online

Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Podobne pytania

Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie

  • Twoje pytanie zostanie opublikowane anonimowo.
  • Pamiętaj, by zadać jedno konkretne pytanie, opisując problem zwięźle.
  • Pytanie trafi do specjalistów korzystających z serwisu, nie do konkretnego lekarza.
  • Pamiętaj, że zadanie pytania nie zastąpi konsultacji z lekarzem czy specjalistą.
  • Miejsce to nie służy do uzyskania diagnozy czy potwierdzenia tej już wystawionej przez lekarza. W tym celu umów się na wizytę do lekarza.
  • Z troski o Wasze zdrowie nie publikujemy informacji o dawkowaniu leków.

Ta wartość jest za krótka. Powinna mieć __LIMIT__ lub więcej znaków.


Wybierz specjalizację lekarza, do którego chcesz skierować pytanie
Użyjemy go tylko do powiadomienia Cię o odpowiedzi lekarza. Nie będzie widoczny publicznie.

Masz podobny problem? Ci specjaliści mogą Ci pomóc:

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.