Moja 13 letnia córka zmaga się z nadpotliwością rąk od roku. Ostatnio w aptece kupiłyśmy uro krem do

1 odpowiedzi
Moja 13 letnia córka zmaga się z nadpotliwością rąk od roku. Ostatnio w aptece kupiłyśmy uro krem do nadpotliwości nóg, ale słyszałam, że na ręce też działa. Jednak po 2 dniach zauważyłyśmy, że ręce są ciągle pomarszczone jak po kąpieli.Stosowała peelingi, kremy, ale nie przyniosło to żadnego efektu.Co może to powodować?Nigdy tak nie miała. I co można zrobić,by wyleczyć nadpotliwość u tak młodej osoby ?Pozdrawiam
Dzień dobry.Odpowiedz brzmi psychoterapeuta lub psycholog.inaczej krem uro lub zastrzyki z botoksu przez resztę życia. A że wiek młody to nie znaczy ,że nie jest podatna na różne stresy życia codziennego
( np. szkoła, np. rówieśnicy, np. problemy emocjonalne związane z dorastaniem itd. itp.) Natomiast pomarszczenie skory wynika z tego, że zamiast jak dotąd , mokrej skóry mamy teraz skórę przesuszoną. Rozwiązanie : krem półtłusty lub tłusty do dłoni lub ciała.
I używać tyle razy ile potrzebujemy.
Z poważaniem Dr Piotr Mazur. Kraków.