Mój przypadek jest na tyle dziwny jak dziwny jest ten świat.Do lekarza chodzę bo potrzebuję pomocy,

5 odpowiedzi
Mój przypadek jest na tyle dziwny jak dziwny jest ten świat.Do lekarza chodzę bo potrzebuję pomocy, jednak szukam przyczyny na własną rękę. Sugeruję co można by było zrobić. Szkoda, że leczy się tylko objawy. Od 10 lat leczona jestem clonazepanem 0,25 mg na noc oraz 10 mg nexpram na dzień . Powód zaburzenia lękowe. Idąc dalej samopoczucie jest różne , w ostatnim czasie odwiedziłam diabetologa, który zlecił mi test na obciążenie glukozą.wynik wątpliwy.Zbyt niski cukier.Mam, zawroty głowy,bóle kręgosłupa., wzdęcia , problemy z jelitami. Bardzo duży mam apetyt, bardzo często boli mnie głowa {migrena},Odczuwam potrzebę jedzenia. Zaburzemia mam również ze strony układu nerwowego.Proszę co moglabym zrobić.Pozdrawiam serdecznie
Jest Pani uzależniona od pobieranych leków psychotropowych. Poziom cukru nie ma nic do rzeczy, proszę się tym nie zajmować. Duży apetyt jest przyczyną problemów z brzuchem, prawdopodobny niedobór ruchu i tryb życia nasila Pani problemy z kręgosłupem, a stąd też mogą być zawroty głowy. Od czegoś trzeba zacząć, ale to Pani musi podjąć decyzję.

Witam,
Z wykształcenia jestem lekarzem internistą, ale od 20 lat specjalizuje się w medycynie estetycznej i w tym temacie z chęcią odpowiem na wszelkie pytania.
Pozdrawiam
lek. med. Małgorzata Ornatowska
Przede wszystkim potrzebna jest regularna terapia psychologiczna, ktora pozolwoli odróżnić objawy lękowe od objawów rzeczywistych no i przy okazji leczenie uzależnienia od jużbstosowanych leków.
Proszę zwrócić się z tym pytaniem do neurologa
Cierpi Pani na wiele chorób, żeby Pani pomóc wskazana jest wizyta u lekarza , który po kolei będzie zajmował się poszczególnymi dolegliwościami.