Mój problem polega na tym, że czuję się pusta w środku. Mój wewnętrzny wszechświat nie istnieje, choć pragnę, aby wypełniała go esencja istoty ludzkiej, swoista jaźń. Nie umiem bez tego żyć.. Mam dopiero 21 lat, powinnam być wesołą kobietą a moje życie to jedno wielkie, nieautoteliczne piekło :(( Ratunku!
mgr Agnieszka Bąk
mgr Agnieszka Bąk
Psycholog, Psychoterapeuta
Opole
Dzień dobry,
proszę zadbać o siebie i dać sobie szansę na zaistnienie "esencji istoty ludzkiej" w Pani wnętrzu - konsultacja z psychologiem/psychoterapeutą powinna jak najbardziej w tym pomóc. Często samemu trudno jest odnaleźć się i potrzebna jest pomocna dłoń - proszę z niej skorzystać.
Pozdrawiam
Agnieszka Bąk

mgr Piotr Włodarczyk
mgr Piotr Włodarczyk
Psychoterapeuta, Psycholog
Opole
Dzień dobry. Myślę, że warto aby Pani zadbała o swój komfort życia i udała się na konsultację/terapię do psychoterapeuty. Pozdrawiam Piotr Włodarczyk

 Joanna Rzepka
Joanna Rzepka
Psycholog, Psychoterapeuta, Terapeuta
Żarki
Dzień dobry,
stany emocjonalne takie jak poczucie pustki, brak wewnętrznego ja są dokuczliwe i mogą sugerować problemy natury psychicznej. Aby bliżej przyjrzeć się temu, z czego wynika Pani poczucie pustki i jak efektywnie nad nim pracować, zachęcam do skorzystania z psychoterapii.
Z pozdrowieniem,
Joanna Rzepka.

mgr Justyna Krupa-Burkiewicz
mgr Justyna Krupa-Burkiewicz
Psychoterapeuta, Psycholog, Terapeuta
Żyrardów
Dzień dobry. Zwraca Pani uwagę na obecność w Pani życiu pewnych trudności, "braków". Pomocne mogłoby okazać się przyjrzenie się Pani życiu, obecnym Pani potrzebom i oczekiwaniom oraz sposobom ich realizacji. Zachęcam do konsultacji z psychoterapeutą w celu wspólnego odkrywania przyczyn tych "braków" oraz poszukiwania sposobów ich wypełniania. Pozdrawiam serdecznie Justyna Krupa-Burkiewicz

mgr Edyta Olczak-Kaczoń
mgr Edyta Olczak-Kaczoń
Psychoterapeuta, Psycholog, Terapeuta
Warszawa
Witam. Rozumiem, że Pani cierpi. Trudno jest żyć bez poczucia, że moje wnętrze jest pełne, bogate i wartościowe. Można jednak przy pomocy psychoterapii odnaleźć sens, wypełnić pustkę i braki i na nowo zacząć żyć. Warto o siebie zadbać. Może Pani sobie pomóc. Psychoterapia jest skirowana do osób, które odczuwają własne cierpienie i pomaga je zmniejszyć.

Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie

Ta wartość jest zbyt krótka. Powinna mieć __LIMIT__ lub więcej znaków.

  • Twoje pytanie zostanie opublikowane anonimowo.
  • Pamiętaj, by zadać jedno konkretne pytanie, opisując problem zwięźle.
  • Pytanie trafi do specjalistów korzystających z serwisu, nie do konkretnego lekarza.
  • Pamiętaj, że zadanie pytania nie zastąpi konsultacji z lekarzem czy specjalistą.
  • Miejsce to nie służy do uzyskania diagnozy czy potwierdzenia tej już wystawionej przez lekarza. W tym celu umów się na wizytę do lekarza.

Wybierz specjalizację lekarza, do którego chcesz skierować pytanie
Użyjemy go tylko do powiadomienia Cię o odpowiedzi lekarza. Nie będzie widoczny publicznie.
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.