Mój chłopak wychodzi sam na spotkania z koleżankami, są ta dziewczyny z pracy, ze studiów itp. Jest

2 odpowiedzi
Mój chłopak wychodzi sam na spotkania z koleżankami, są ta dziewczyny z pracy, ze studiów itp. Jest mi przykro z tego powodu pownieważ ja uważam ze spotkania sam na sam z płcią przeciwna są niestosowne gdy jest się z związku, moi znajomi różaniec tak nie robią. Nie chce ograniczać chłopaka, nie mam nic przeciwko jego wyjściom z kolegami lub w towarzystwie mieszkalnym. Ja tak nie postępuje i nie wyobrażam sobie umówić się z z zajętym chłopakiem kiedy jestem w związku. Czy mam prawo wymagać od chłopaka aby zrezygnował z wyjść sam na sam z chłopakami czy to ja postępuje złe nie akceptując takich wyjść?
Czy jest sens ustalić zasady ze nie wychodzimy na spotkania z płcią przeciwna , czy to ze mną jest coś nie tak, ze złe się czuje w tej sytuacji?
Dodam ze kilka razy zostałam oszukana przez chłopaka w kwestii koleżanek np. Ukrywał przede Mną rozmowy- wyłączał szybko Facebooka gdy napisała koleżanka, a ja byłam obok, usuwał rozmowy, zauważyłam ze na instagramie obserwuje same dziewczyny, wchodzi codziennie na portal , a mnie okłamywał ze nie wchodzi w ogóle, mówi ze nie zna tych dziewczyn, ze przypadkowo je dodoal. Teraz jego zachowanie się zmieniło, ale ja jestem osoba , która w związku nie jest w stanie zaakceptować takich wyjść z kobietami…
Proszę porozmawiać z chłopakiem na ten temat i określić swoje odczucia. Związek zwykle oparty jest o zaufanie a tu go nie widać. Ważnym byłoby przeanalizować co powoduje Pani poczucie zagrożenia, a na swoją pozycję ma Pani wpływ i może Pani dokonać na tym polu zmian.

Dzień dobry. Z tego co Pani napisała, można stwierdzić, że występują kłopoty z komunikacją między Panią a partnerem. Warto dotrzeć do swoich potrzeb i zapytać samej siebie dlaczego chcę mieć partnera na wyłączność w kwestii płci i jakie emocje i myśli są z tym związane. Być może zdrowa otwarta komunikacja byłaby też jakąś wskazówką. Pozdrawiam.