Mój chłopak ma od jakis 2-3 lat mocne bóle głowy , dostał skierowanie na rezonans magnetyczny mózgu

1 odpowiedzi
Mój chłopak ma od jakis 2-3 lat mocne bóle głowy , dostał skierowanie na rezonans magnetyczny mózgu i w wyniku jest :
W środku semiovale prawej półkuli mózgu pojedyncze ognisko hiper sygnałowe w sekwencji T2 Flair-WHMs. Neurolog na 1 wizycie powiedzial że ma oczopląs . Kolejna Wizyta u neurologa dopiero za 3 miesiące a ja chyba oszaleje do tego czasu, czy ktoś może mi powiedzieć czy to coś poważnego , o co chodzi .
Niestety, na podstawie dostarczonych informacji trudno jednoznacznie określić przyczynę bólów głowy. Jednakże istnieje niewielkie prawdopodobieństwo, że opisane nieprawidłowości w rezonansie magnetycznym mózgu mogą mieć związek z występowaniem bólów głowy. Zaleca się kontynuowanie diagnostyki oraz konsultację z lekarzem specjalistą w celu uzyskania bardziej precyzyjnej oceny sytuacji. W przypadku obaw warto skonsultować się z innym specjalistą neurologicznym lub zlecić dodatkowe badania w celu lepszego zrozumienia stanu zdrowia partnera.