Mój chłopak chcę ze mną zerwać. Co mam robić?

4 odpowiedzi
Co mam robić, jeśli chłopak mi powiedział, że chce zerwać? Zagroził, że jeśli się nie zmienię to ten związek się zakończy. Nie chcę tego, tylko nie wiem czy on już te informacje sobie zakodował i sama zmiana to tylko pretekst czy serio jak coś poprawię to dostanę szansę. Zależy mi na nim bardzo, tylko nie wiem jak i co mam w sobie zmienić. Co mam robić?
Witam,
serdecznie zapraszam na spotkanie, na którym mogłaby Pani bardziej sprecyzować problem. Jeżeli ma Pani kłopoty w relacjach z partnerem to warto zastanowić się nad jakością komunikacji w związku.
Sugeruję wizytę: - 100 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.

Rozumiem że jest Pani zaniepokojona decyzją chłopaka a to czy Pani się zmieni czy nie nie daje Pani gwarancji zmiany jego decyzji. Taka sytuacja jest trudna do rozwiązania z uwagi na brak jasności. Za związek odpowiadają dwie osoby i warto otwarcie rozmawiać o tym. Aktualna sytuacje z pewnością wzbudza lęk, niepokój i zaburza poczucie bezpieczeństwa Jeśli to możliwe warto porozmawiać z partnerem o tym co Pani czuję lub poszukać psychologa w celu uzyskania wsparcia w trudnym dla Pani okresie.
Dzień dobry, w pytaniu brakuje informacji o Pani wieku. W związkach często może dochodzić do konfliktów i mogą one być rozwojowe. Warunek jest taki, że obie strony chcą być ze sobą. Jeśli Pani jest gotowa na zmiany, zapraszam do kontaktu. Pozdrawiam
Witam.
Brzmi to niezrozumiale dla mnie, więc pewno dla pani także: zagroził, że " jeśli się nie zmienię to ten związek się zakończy". Przy czym Pani mówi(pisze) "nie wiem jak i co mam w sobie zmienić.". I tutaj rodzi się pytanie, czy Pani chłopak nie wyraził oczekiwania odnośnie swoich potrzeb, czy wyraził, a Pani nie wie, jak osiągnąć zmianę? Pytanie, czy Pani chce zmieniać cokolwiek, czy po prostu zależy Pani na pozostaniu w związku, za wszelką cenę? Jako, ze pytanie jest z kwietnia, a teraz jest lipiec, to pewno pytanie jest mało aktualne, niemniej jednak zawsze lepiej przedstawić szerszy kontekst sytuacji, własnych dylematów, porozmawiać ze specjalistą oko w oko, mimo, że taka rozmowa może wydawać się trudna, budzić obawy, nawet lęk.