Mój chłopak był w samych bokserkach a ja natomiast całkiem naga. Zrobiły się mu mokre majtki, nie wi

1 odpowiedzi
Mój chłopak był w samych bokserkach a ja natomiast całkiem naga. Zrobiły się mu mokre majtki, nie wiem czy to preejakulat czy sperma, lecz dotykał mnie nimi w pochwe, tak jakby wkładał w pochwe ale miał bokserki, czułam to. Miesiączkę dostałam 19 grudnia lecz nie wiem czy to miesiączka bo była inna. Bardzo skąpa, bez skrzepów, krew leciała przeważnie tylko gdy załatwiałam się w toalecie, podpaski suche bądź plamienia. Zawsze okres mam obfity, ze skrzepami i bolesny. Test ciążowy robiłam po tej niby miesiączce, lecz wyszedł negatywny. Robiłam też babycheck-1 test ciążowy z krwi domowy i wyszedł chyba negatywny chodź chyba widziałam tam blada kreseczke 2. Za 6 dni mam niby dostać okres ale nie wiadomo. Czy pójść na BETĘ z krwi w laboratorium? Czy odczekać jeszcze? Zbliżenia z chłopakiem miałam 4 6,11,12,13 grudnia.
Jedyną pewną metodą sprawdzenia czy jest się w ciąży jest test z krwi. Jeżeli jest Pani zaniepokojona niepewnością, warto iść i rozwiać niepewność.
Pozdrawiam, Anna Michalska