Mój 8 tygodniowy synek od jakiś 3 tyg ma zolta skórę paluszkow przed paznokciami dziś zauważyłam,że

3 odpowiedzi
Mój 8 tygodniowy synek od jakiś 3 tyg ma zolta skórę paluszkow przed paznokciami dziś zauważyłam,że u nóżek zrobiło się to samo.Nie karmię piersia dziecko je tylko mleko Bebilon Pronutra.Dodam,że w ciąży miałam dodatnie HCV ale ujemne RNA.Maly ma podwyższone próby wątrobowe AST 43 ale ALT w normie.Wizyte u lekarza chorób zakaźnych mamy dopiero 28 czerwca czy ten kolor skóry może mieć coś wspólnego z zapaleniem wątroby bądź inna nieprawidlowscia.strasznie się obawiam,że przeze mnie moje dziecko może być chore.
Dzień dobry. Nie wydaje się, aby to było coś bardzo niepokojącego. Spokojnie trzeba poczekać na wizytę u lekarza.

Proszę na bieżąco konsultować się ze swoim lekarzem pediatrą lub rodzinnym. Opisywane przez Panią zmiany nie wyglądają jednak na typową żółtaczkę towarzyszącą zapaleniu wątroby. Jednak jeśli w ciąży Pani wyniki były niejednoznaczne warto skorzystać z konsultacji w Poradni Chorób Zakaźnych.
Pozdrawiam,
Anna Ratajczak
Jakakolwiek wiarygodna próba oceny zmiany dermatologicznej bez jej oglądnięcia przez lekarza jest niemożliwa.