Mój 5.5 latek ma problem z wentylacją nosa, zalegająca wydzielina którą trudno wydmuchac, raz miał s
1
odpowiedzi
Mój 5.5 latek ma problem z wentylacją nosa, zalegająca wydzielina którą trudno wydmuchac, raz miał spuchnietą powiekę, w nocy śpi na pół siedząco i słyszę szum w nosie że ma tam ciasno, trwa to prawie 2 lata, zaczęło się od przeziębienia. Podejrzewam że ma grzybicę zatok lub/i powiększone malzowiny nosa jakie badania wykonać? Tomografia? Endoskopia?
Endoskopia wykluczy lub potwierdzi drożność nosa.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Podobne pytania
- Mam pytanie od piątku moje dziecko goraczkuje po szczepieniach DTP 4 dawka polio IPV 3 dawka i hip 4 dawka. Byłam dzisiaj z nim u lekarza ale osluchowo wszystko jest ok. Jaka moze byc tego przyczyna i co mam dalej zrobić. Calyy czas jest na środkach przeciwgoraczkowych.
- Ilość glukozy g 75.0 Glukoza na czczo mmol/l 5.6 [+] 3.9 - 5.5 Glukoza 60 min mmol/l 12.5 Glukoza 120 min mmol/l 9.2 [+] Nazwa Jednostka Wartość Normy Insulina uU/ml 13.69 2.60 - 24.90 Insulina po 60 min. uU/ml 87.17 Insulina po 120 min. uU/ml 123.2 Poprosze o poradę co to znaczy?
- Mam 16 lat i stulejke, przychodze z zapytaniem czy da się ją usunąć bez operacji, mam na myśli ciepłe kąpiele i maść sterydową, za wszelką cene chciałbym uniknąć operacji ponieważ dosyć mnie ona przeraża, żeby sprawa była jaśniejsza skórka schodzi do około 2/5 prącia.
- Mam 19 lat, 194 cm wzrostu i ważę 97 kg. Od 17 roku życia zacząłem tyć. Pomimo stałych ćwiczeń tj. bieganie i ćwiczenia fizyczne (głównie na przyrost mięśni rąk i pleców) brzuch cały czas rośnie. Ostatnio zorientowałem się że wystaję za pasek od spodni. Czy to może być kwestia diety? Metabolizmu?…
- Mam 41 lat. Przez tą pandemię COVID-19 nie chce mi się żyć. Miałem plany na przyszłość a teraz czuję jakbym był sparaliżowany po wypadku. Nie boję się może samego zarażenia, lecz przerażają mnie konsekwencje pandemii w tym przeczuwam koniec ludzkości. Nie wiem co zrobić z sobą!
- Mam 36 lat czy wynik tarczycy jest dobry mam1,173 a normą jest 0,35 do 4,94
- Od jakiegoś czasu miewam problemy z wysokim ciśnieniem oraz tętnem. (przy tym miewam różne objawy somatyczne typu. ból w klatce piersiowej czy zawroty głowy.) Robiłem badania pod kątem kardiologicznym ale nic niepokojącego z nich nie wynika. Czy mój problem może mieć podłoże psychiczne i jak…
- Około 10 miesięcy temu miałem kontakt seksualny z prostytutką. Dokładnie uprawialiśmy seks oralny ja byłem stroną bierna. Od kilku dni nie mogę spać ponieważ cały czas martwię się że mogłem się czymś zarazić. Mam dziewczynę i boję się uprawiać z nią seks myśląc że czymś ja mogę zarazić. Jakie…
- Dziesięć dni temu miałam wyrywaną dolną ósemkę. Na drugi dzień musiałam ponownie udać się do lek. stomatologa, z powodu bardzo dużego pulsującego bólu w okolicach zębodołu, szczęki, ucha, głowy i gardła. Miałam również stan podgorączkowy. Okazało się że jest to suchy zębodół i lek. wyczyścił…
- ucze sie i pamientam ale nie wszysztkie pytania co to moze byc
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Masz podobny problem? Ci specjaliści mogą Ci pomóc:
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.