Moj 4-letni yorek od niedawna zaczal miewac pewna dolegliwosc.Pierwszy raz dostala taki atak 26 stycznia od tamtej pory miala ich 7.Podczas tych atakow Misia podnosi tylna zazwyczaj lewa nozke, przewaznie tez przednia lapke po tej samej stronie,troche sie trzesie.kladzie sie na boczek(na ten bok gdzie lapki nie maja drgawek) i podnosi tylna lapke do gory.wczesniejsze ataki byly krotkie niecala minute do minuty.teraz okolo 2 min ostatnie dwa.po przejsciu ataku wraca normalnie do swojego stanu.ataki miala 26,27,28 stycznia,14 lutego(3 razy zrzedu) 5,9 I 10 marca.
lek. wet. Iwona Ptaszyńska
lek. wet. Iwona Ptaszyńska
Weterynarz
Białystok
Koniecznie piesek musi być zbadany przez lekarza , tylko szczegółowe badanie kliniczne plus badania laboratoryjne dadzą odpowiedz co dolega zwierzakowi.

Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie

Ta wartość jest zbyt krótka. Powinna mieć __LIMIT__ lub więcej znaków.

  • Twoje pytanie zostanie opublikowane anonimowo.
  • Pamiętaj, by zadać jedno konkretne pytanie, opisując problem zwięźle.
  • Pytanie trafi do specjalistów korzystających z serwisu, nie do konkretnego lekarza.
  • Pamiętaj, że zadanie pytania nie zastąpi konsultacji z lekarzem czy specjalistą.
  • Miejsce to nie służy do uzyskania diagnozy czy potwierdzenia tej już wystawionej przez lekarza. W tym celu umów się na wizytę do lekarza.

Wybierz specjalizację lekarza, do którego chcesz skierować pytanie
Użyjemy go tylko do powiadomienia Cię o odpowiedzi lekarza. Nie będzie widoczny publicznie.
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.