Moim problemem jest zrozumienie mojego faceta .Jesteśmy razem półtora roku. Widujemy się piątek ,sob

4 odpowiedzi
Moim problemem jest zrozumienie mojego faceta .Jesteśmy razem półtora roku. Widujemy się piątek ,sobota,niedziela i w -poniedziałek odwozi mnie rano do domu bo on pracuję ja jeszcze nie. Mój facet ma chyba jakieś zmienne nastroje lub coś w tym stylu. W piątek kiedy po mnie przyjechał był miły ,kochany zabrał nas na lody ,na jedzenie i nawet poprosił mnie ,żebym pomogła mu przy aucie -co mnie bardzo uszczęśliwiło bo tego nie było od bardzo dawna ,a lubię mu pomagać no i wtedy spędzamy czas ze sobą. W niedziele ciągle siedział na telefonie było mi przykro ,ale nie dawałam po sobie tego poznać więc również siedziałam na telefonie i pisałam po czasie przyszedł do mnie patrzył co robię no i swój odłożył . Po czasie znowu był telefon ja już nie siedziałam bo uważałam ,że to już przesada ...nie po to przyjechałam aby on poświęcał się telefonowi . On się mnie pytał wielokrotnie co mi jest odpowiadałam na wszystko nic Później powiedziałam ,że jest mi przykro jak siedzi na telefonie gdy ja jestem u niego i ,ze rozumiem troszke ale nie prawie caly dzien no to on na to czy jak bedziemy mieszkac razem tez mu zabronie siedzenia i ze nie siedzi caly dzien ...telefonu nie odlozył i stwierdził ze mam problem.
W prawie każdy piątek jest miły -czasem jak nie on aż miło jest ,ale w kolejne dni już olewa ,jest zły gdy coś mu powiem . Jeśli chodzi o seks no to też starcza mu raz na tydzień ,później już nie chcę bo zmęczony albo ,ze musi iść spać bo rano idzie do pracy .Rozmawiałam z nim o tym ,że za każdym razem mnie odrzuca i czy wie jak mnie to rani , go to nie ruszyło. Za każdym razem (wieczorem) gdy chcę się pokochać ze swoim chłopakiem on mówi : chce spać ,zmęczony jestem. Nie rozumiem ,czy ten związek jest dla niego jakaś zabawą? jest miły w piątek bo wtedy tylko chce się kochać ? Ogólnie on nie lubi rozmawiać o problemach,ani o kłótniach -wszystko dusi w sobie co przeze mnie jest odbierane za wylewkę . Nigdy mnie nie przeprasza ,zawsze to ja mam problem i to ja ta zła jestem. Z drugiej strony gdyby mnie nie kochał to by się nie starał nie planowałby ze mną niczego -już sama się pogubiłam. Zauważyłam ,że nie lubi się już całować za bardzo ,nie tuli mnie gdy idziemy spać jak to było kiedyś ,tylko w dzień jak coś oglądamy .Czy ten facet się mną bawi? Proszę mi pomóc ,jak reagować na takie zachowanie jego jak odrzucanie mnie ?
Dzien dobry, sugeruję terapię indywidualną dla Pani u psychologa.
Anna Miżowska
Sugeruję wizytę: Psychoterapia indywidualna - 150 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.

Dzień dobry. Warto rozważyć podjęcie terapii par. Pomoże to Państwu lepiej zrozumieć to, co się aktualnie dzieje w związku. Będą Państwo mogli podjąć wspólnie pracę nad komunikacją, w tym mówieniem o swoich potrzebach. Pozdrawiam Sandra Jargieło
Dzień dobry. Na pewno martwi się Pani o związek, dostrzega Pani, że nie jest tak jak dawniej i to Panią niepokoi. Zachowanie chłopaka nie musi jednak od razu oznaczać odrzucenia; tym bardziej, że jak Pani zauważa, przygotowuje się na Pani przyjazdy. Być może zatem warto bliżej przyjrzeć się tego rodzaju odczuciom z Pani strony. Z pewnością to może Pani zrobić dla siebie w tej sytuacji.
Powodzenia
Moim zdaniem, najważniejsze w tej całej sytuacji jest to, jak Pani się czuje. Sporo uwagi poświęca Pani temu, jak zachowuje się partner. Chciałabym Panią zaprosić do równie uważnego przyjrzenia się sobie, swoim myślom, odczuciom, oczekiwaniom. Słyszę, że ostatnio ma Pani sporo wątpliwości związanych z tym związkiem. Zachęcam, aby również im się przyjrzeć i najlepiej wspólnie z psychologiem, na spokojnie poszukać odpowiedzi. Zapraszam do mojego gabinetu lub na spotkanie przez Skype. Pozdrawiam ciepło, Marta Lewińska