Moim problemem jest stan otumanienia, odmozdzenia. Mam wrazenie ze stalo sie to po tym bak przebywal

2 odpowiedzi
Moim problemem jest stan otumanienia, odmozdzenia. Mam wrazenie ze stalo sie to po tym bak przebywalam ze znajomymi palacymi marihuanne, a kilka dni pozniej rozchorowalam sie ( juz 2 tydzien). Cały ten czas czyli blisko 3 tyg ten stan otumanienia się utrzymuje. Raz jest lepiej raz gorzej, ale nie wiem jak radzic sobie z tym. Zaraz wracam do pracy po chorobie i nie wiem jak mam pracować w takim stanie gdy nie wszystko do mnie dociera. Bardzo sie stresuje i pewnie niepotrzebnie 'nakrecam' ale juz sama nie wiem co robic. Po rozmowie z lekarzem pierwszego kontaktu wlaczona zostala suplementacja witaminami szczególnie b i d, jednak nie czuje super poprawy. Martwię się bardzo tym i tym ze slabo odczuwam smaki i inne czynniki ale neurologiczne podobno wszystko okej. Prosze o pomoc dziekuje.
Rozumiem pani zaniepokojenie i obawy. Dobrze, że skontaktowała się pani z lekarzami. Pisze pani ,że przebywała jedynie ze znajomymi palącymi marihuanę, ale rozumiem, sama jej nie paliła? Jeśli tak, to raczej nie widzę związku, który mógłby się tak długo utrzymywać. Taki stan może być spowodowany innymi czynnikami- np. mało snu, zła jakość snu, mała ilość ruchu, duża ilość czasu spędzanego przed komputerem, tabletem, komórką, telewizorem; nawet obecna pogoda, mała ilość światła dziennego też wpływają. Suplementacja witaminami na pewno nie zaszkodzi ,a na efekty trzeba trochę poczekać. Jeśli stan nie przejdzie proponuję jeszcze zrobić sobie badania krwi, morfologię, warto też zbadać tarczycę.

Wiele zależy od Pani indywidualnej wrażliwości, oczywiście tarczycę warto zbadać choć mało prawdopodobne aby objawy tarczycowe wystąpiły tak nagle jak Pani opisuje - bardziej pasują do nadużywania marihuany, która daje dokładnie takie skutki uboczne jak Pani opisuje. W ciągu dwóch tygodni powinien Pani pomóc Noopept, sprzedawany jest bez recepty, polecam minimalną dawkę aż do ustąpienia objawów (Max 3 miesiące) i potem należy go odstawić. Dawkowanie jest zazwyczaj podane na opakowaniu.