Moim problemem jest od dluzszego czasu brak panowania nad emocjami, a konkretniej mowiac nad zloscia

1 odpowiedzi
Moim problemem jest od dluzszego czasu brak panowania nad emocjami, a konkretniej mowiac nad zloscia i gniewem.
Doslownie draznia mnie rzeczy tak malo istotne, nad ktorymi mozna spokojnie przejsc obok, a takze ludzie u ktorych zauwazam badz wynajduje sobie cechy czy tez czynnosci do ktorych moglbym sie przeczepic i skomentowac.
Gniew i zlosc przenosi sie takze na moich bliskich, lecz niestety bardzo czesto nie jestem w stanie tego w pelni skontrolowac. Czuje jak moja irytacja wzrasta i nawet pomimo tej swiadomosci nie moge tego powstrzymac.
Po kilkuminutowej fali najgorszego gniewu przychodzi moment wyrzutow sumienia i obwinania sie o wszystko co sie wydarzylo.
Chociaz ciagle powtarzam sobie, ze nastepny raz sie juz nie powtorzy i ze doskonale zdaje sobie sprawe z mojego wybuchowego charakteru i mozliwosci poskromienia narastajacego gniewu to notorycznie powtarzajace sie sytuacje daja do myslenia, ze jednak tak nie jest.
Prosze o pomoc
Rozumiem, że zauważa Pan u siebie nadmierną drażliwość czy wybuchowość i ma Pan trudność z panowaniem nad nią. Zapraszam na wizytę, w trakcie której będziemy mogli przeanalizować sytuację i zaplanować optymalny sposób jej rozwiązania.
Sugeruję wizytę: Dorośli pierwsza wizyta (60 min) - 200 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.