Mocze się w nocy, nie każdej ale bardzo często, leczylam się pół roku u urologa ale leki które mi pr

2 odpowiedzi
Mocze się w nocy, nie każdej ale bardzo często, leczylam się pół roku u urologa ale leki które mi przepisał nic nie dały, miałam wykonane badanie urodynamiczne, posiew moczu, mocz, badanie krwi, usg, wszystko w normie, anatomiczne również. W dzień chodzę co godzinę do ubikacji, przy tym nie pije dużo, jeśli nie pójdę zdarzy mi się popuscic trochę, dlatego chodzę w podpaskach na chodzien. W dzień ochota na siku nachodzi mnie nagle, że w tym momencie muszę iść i ani minuty dłużej. Proszę o pomoc
Szanowna Pani, niestety problem nietrzymania moczu u kobiet jest bardzo złożony i zależy od wielu czynników, m.in. Od wieku, historii położniczej, stylu i warunków pracy i życia codziennego itp. Wyniki wymienionych przez Panią badań i nazwy przyjmowanych leków również wymagają przeanalizowania, wiec niestety wszelkich odpowiedzi może udzielić tylko urolog na bezpośrednim spotkaniu w gabinecie, pozdrawiam

Dzień dobry,
Jeżeli dostępne badania nie wskazują na toczący sie stan zapalny należy wykluczyć nadreaktywność pęcherza, ważne w jakim jest pani wieku i jaki jest wywiad chorobowy oraz badania dodatkowe, czasami w podobny przypadkach ocenia sie również pęcherz badeaniem cystoskopowym. Pozdrawiam