mleczak do leczenia

3 odpowiedzi
Witam.mam problem z synem,który panicznie boi się 'borowania' czy ma Pan sposób na taką fobię .syn ma 9 lat wcześniej nie było problemu z wizytą stomatologiczną,ale jak go zabolało przy czyszczeniu to od tamtej pory jest kłopot
witam serdecznie, zawsze zaczynam od wizyty adaptacyjnej na ktorej przekonuje do siebie dziecko i czesto nic nie robie poza ewentualnym czyszczeniem, aby moglo poczuc dzialanie koncowek i uslyszec dzwiek. Kazde leczenie u kazdego dziecka jesli tylko podejrzewam ze moga byc dolegliwosci w trakcie leczenia i rodzic wyraza zgode zawsze znieczulam. Znieczulam metoda komputerowa the Wand pozdrawiam serdecznie i zapraszam nie taki denstysta straszny jakim go maluja :)

Witam, często dobrym sposobem odwrócenia złych wspomnień z wizyty jest kilka wizyt adaptacyjnych na których ogląda się zęby, lakieruje, ale nie doprowadza do sytuacji, w której pacjent może odczuwać ból. Po jakimś czasie, kiedy pacjent czuje się się pewniej w gabinecie można wrócić do rozmów o leczeniu. Na wszelki wypadek w takich sytuacjach dobrym rozwiązaniem jest profilaktyczne znieczulenie.
Pozdrawiam,
Tomasz Zbożeń
Albo leki uspokajające w syropie benzodiazepina ale samemu bez doktora prosze nie próbować ,albo hipnoza na dzieci ekstra działa