Miesiąc temu miałam robiony makijaż pernamentny kreski górnej cieniowanej, w lewym oku pękło mi nacz
1
odpowiedzi
Miesiąc temu miałam robiony makijaż pernamentny kreski górnej cieniowanej, w lewym oku pękło mi naczynko i rozlał się barwnik, czy da się to usunąć removerem? Czy to jest wina osoby wykonującej czy to od niej nie zależy?
Dzień dobry, taka migracja barwnika wymaga jego usunięcia z pomocą lasera, np. pikosekundowego. Dlatego warto skonsultować się z lekarzem wykonującym tego typu zabiegi. Inne działania raczej mogą okazać się mało skuteczne. Pozdrawiam
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.