Mialem wypadek udezenie w oko gumą zakończonom metalem bylem w szpitalu minął ponat miesiąc ale poja
1
odpowiedzi
Mialem wypadek udezenie w oko gumą zakończonom metalem bylem w szpitalu minął ponat miesiąc ale pojawia sie mocny ból oka ból glowy i zawroty glowy co to moze znaczyc ???
Wymaga szczegółowego badania okulistycznego i jak sądzę pilnego. Zapraszam na wizytę. Pozdrawiam
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Podobne pytania
- Mam 29 lat i od ponad roku mam nieregularną miesiączkę (w ciągu 8 miesięcy wystąpiła 3 razy, wcześniej zawsze była wzorcowo co 28 dni). W badaniach krwi i na USG wszystko wyszło w porządku, brak zmian nowotworowych szyjki macicy. Ginekolog zaleciła mi branie tabletek antykoncepcyjnych przez rok,…
- przy jakich przypadkach konieczna jest amputacja penisa ? chodzi mi o uszkodzenia mechaniczne i o zniekształcenia prącia
- Mam bardzo strasznie nietypowy problem.Mianowicie miałem strasznie dziwny nawyk masturbacyjny mianowicie leżałem na łóżku brzuch w dół i doprowadzałem penisa do wzwodu i leżąc brzuchem w dół zaczołem go uśćiskac albo raczej wsciskac w łóżko wykonujac ruchy jak przu stosunku. zaczeły wystepowac…
- Zrobiłam próby wątrobowe,i okazało się że w tym tkwi problem ... Poziom ALT mam większy niż norma. Norma jest 33 a u mnie było 45. Stłuszczenie wątroby,i trzustka tez nie za dobrze się ma. Dr. mi powiedział że prawdopodobnie jest to "niealkoholowy zespół zapalenia wątroby" (gdyż nie pije…
- Dzien dobry, mam 30 lat i problem z wymawianiem sz cz ż dż. Czy istnieje szansa na poprawę lub wyelimowanie wady dzięki terapii z logopedą?
- Witam, Mam 17 lat i od jakiegoś roku zauważyłam, że po spożyciu kakaa, jakiejkolwiek kawy z mlekiem, czy nawet samego mleka, odczuwam mdłości. Może to być nietoleracja laktozy, białka mleka krowiego, czy coś w tym rodzaju?
- Witam, mam problem z potliwością w okolicy odbytu. Często aż całe mokre spodnie, bezwonna ciecz, która wysycha. Zdiagnozowany zespół jelita drażliwego, kolonoskopia ok, proktolog sprawdził i też wszystko ok, jakie jeszcze można zrobić badania, a może to nerwica wegetatywna?
- Jakiś czas temu poznałem faceta ma 34 lat znamy się ponad tydzień i obaj czujemy gdybyś my się znali dobre kilka lat mam 17 lat A on 34 czy to jest normalne ??
- Pierwsze kilka zębów miałam przeleczone kanałowo około 20 lat temu, pozostałe około 10 lat temu, w sumie 10 martwych zębów. Zęby te nie bolą. W tamtych czasach odkażano tylko główne kanały, reszta mniejszych pobocznych niedostępnych kanalików nie została odkażona. Przeczytałam informację że…
- Od niedzieli mam okropne biegunki wygląda to tak jakbym sikal tylkiem oprócz tego niemiłosiernie boli mnie cały brzuch .Brzuch jest okropnie twardy .
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Masz podobny problem? Ci specjaliści mogą Ci pomóc:
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.