Miałem niedawno problemy z dziewczyną. Znalazła moje stare wiadomości jednoznaczne, które prowadziłe

3 odpowiedzi
Miałem niedawno problemy z dziewczyną. Znalazła moje stare wiadomości jednoznaczne, które prowadziłem jak zaczynaliśmy się spotykać. Byłem wściekły na nią że weszła w moja prywatność, przez dwa tygodnie kłócilismy się, ostatecznie po czasie wróciliśmy do siebie "przedstawiając się" na nowo, nowy rozdział itd. Przez dwa tygodnie było świetnie, tak jakbyśmy naprawdę zaczęli od nowa. Jednak zaczęła mi dogryzac tekstami związanymi z tamtymi wiadomościami. Nie wytrzymałem i się strasznie poklocilismy. Ja przeczytałem jej wiadomości i w momencie jak był między nami ten kryzys pisała z kilkoma facetami, mówiła że jest singielka, padły słowa że można się umówić na kawę.
Nie wytrzymałem nawyzywalem ją od tego że jest hipokrytka. Powiedziałem że ona robiła ciągle ze mnie tego złego a ona wcale lepsza nie była, a mnie męczyła.
Jej tłumaczenie jest takie że chciała sobie z kimś popisać żeby jej trochę opadły emocje, ktoś ją skomplementowal itd.
Wygonilem ja, zerwałem z nią. I nie wiem co dalej? Nie wiem co robić, jestem zmieszany, czy da się to uratować?
Ona pewnie będzie chciała do mnie wrócić, co ona mogłaby zrobić żeby to naprawić? I co ja mógłbym zrobić?
Witam Pana,

Jeżeli oboje Państwo będziecie chcieli odbudować relacje to polecam terapię partnerską. Specjalista z pewnością pomoże w tym. Proszę wybrać psychoterapeutę który pracuje z parami.

Pozdrawiam
Mikołaj Terczakowski

Witam. Z tego, co Pan pisze wynika, że oboje mieliście dobre zamiary próbując zejść się na nowo. Niestety człowiek nie działa jak komputer, nie da się wymazać z pamięci przeszłości i emocji, które towarzyszyły nieprzyjemnym zdarzeniom, a stąd prosta droga do zamkniętego koła wzajemnych oskarżeń. Wydaje się jednak, że Pan wciąż ma nadzieję na uratowanie tego związku. Jeśli będziecie chcieli spróbować ponownie być razem, polecam wizytę u terapeuty. Dużo łatwiej jest rozmawiać w towarzystwie trzeciej, neutralnej osoby, która może podpowiedzieć jak mówić, by się niepotrzebnie nie ranić, jak rozwiązywać konflikty, żeby niewyjaśnione sprawy się nie spiętrzały itp. To na pewno możecie zrobić z korzyścią dla siebie teraz i na przyszłość. Pozdrawiam.
Dzień dobry. Musicie się Państwo określić, czy chcecie utrzymać tą relacje i stworzyć związek. Jeśli tak, to polecam psychoterapię par. Pozdrawiam Piotr Włodarczyk