Mialam pierwsze usg w 12 tc w uk. Jednak nie jestem w pelni zadowolona. Mam kilka dodatkowych pytan

2 odpowiedzi
Mialam pierwsze usg w 12 tc w uk. Jednak nie jestem w pelni zadowolona. Mam kilka dodatkowych pytan oraz chcialabym ponowne usg lecz juz w Polsce, bede wtedy w 15 tc. Czy Mozna wykonac p.o. tym czasie ponowne usg
? Bardzo chcialabym znac przede wszystkim plec.
Oczywiście ,że tak
Praktycznie na każdej wizycie lekarz dysponujący dobrym sprzętem powinien wykonać USG

Płeć to najmniej istotny parametr dobrostanu płodu.
Dlaczego miałaby Pani nie wykonać sobie usg w Polsce?
Czasami lepiej pomyśleć,a potem pytać.