Miałam ból zeba, który był kiedyś plabowany i zrobiła się w nim dziura. Dziś byłam u dentysty. Pani

4 odpowiedzi
Miałam ból zeba, który był kiedyś plabowany i zrobiła się w nim dziura. Dziś byłam u dentysty. Pani doktor oczyściła mi go i wsadziła lekarstwo, stwierdziła że jeśli będzie dalej boleć to leczenie e kanałowe. Ząb nadal boli, promieniuje tak, że jest ból ucha pomagają tylko środki przeciwbólowe. Pytanie jest takie: czy jest szansa, że ból ustanie czy raczej kanalowka ?
Jeśli nie ma poprawy po wizycie, ząb nadal boli i sugerując się tym co mówiła Pani Doktor, ząb będzie do leczenia kanałowego.

Jeśli ból nadal się utrzymuje proszę niezwłocznie zgłosić się do gabinetu stomatologicznego gdyż konieczne jest rozpoczęcie leczenia kanałowego.
Jeśli ból jest silny, ćmiący, pojawiający sie wieczorem i w nocy, nasilający sie przy jedzeniu zimnych produktow i promieniujacy do oka, ucha,na inne zęby z tej samej wytłumaczenia i zuchwy, występuje ból na opuk to ząb jest do leczenia kanalowego
Konieczne będzie leczenia kanałowe. PozdrawiamPaweł Kudlik