metoda leczenia stulejki

4 odpowiedzi
Witam byłem u urologa , który stwierdził stulejkę i metodę leczenia tylko obrzezanie częściowe lub całkowite myślałem ,że może zaproponuje plastykę stwierdził ,że plastykę robi się tylko u dzieci inny urolog powiedział ,że zgodnie z moim życzeniem zrobi mi plastykę teraz nie wiem , który urolog ma rację
Dzień dobry. Ja osobiście plastyk nie wykonuję gdyż w mojej ocenie są nieefektywne! Podstawowym założeniem tego zabiegu jest usunięcie zwężenia najlepiej z zachowaniem estetyki prącia. W miare możliwości (dlugosci zdrowego napletka) obrzezanie częściowe lub całkowite! Pozdrawiam

Witam
Jest wiele metod operacji stulejki. Część nazw stosuje się wymiennie. Najlepiej podczas wizyty zapytać jaki będzie przewidywany efekt zabiegu
Kwestia doprecyzowania zakresu zabiegu.
Ten który zaproponował obrzezanie i to całkowite.