Mamp przepukline th8/th9 z uciskiem.boli mnie w mostku w piersiach.jestem po rehabilitacj ..co dalej
1
odpowiedzi
Mamp przepukline th8/th9 z uciskiem.boli mnie w mostku w piersiach.jestem po rehabilitacj ..co dalej mam robic.jakie rokowania sa badz dalsze dzialania ?
W takiej sytuacji do rozważenia jest leczenie operacyjne
Sugeruję wizytę: Kwalifikacja do operacji - 250 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Podobne pytania
- Mam zalecone leczenie kanałowe górnej jedynki, które odbędzie się w środę. Dziś wstajac rano (niedziela) zauważyłam, że wędzidelko po stronie tego zęba jest opuchnięte i trochę boli. Czy to wykluczy leczenie kanałowe i co można z tym zrobić?
- Czy przy leczeniu trądziku jest konieczne stosowanie jakiejś diety? Jeśli tak, to jakiej (jakich produktów nie wolno jeść)?
- U chłopca 4,5 roku zdiagnozowano torbiel Bakera o wymiarach 22x13x45 mm oraz 4 mm wejscie do stawu. Co w tym przypadku bedzie najlepszym wyjsciem? Czy konieczna jest operacja, czy mozna w jakis inny sposób poradzić sobie z powyższym problemem?
- Od 4 tygodni mam problemy ze snem. Mianowicie śpię po 4 godziny na dobę, ponieważ w nocy się wybudzam. Zasypiam od razu i śpię około 3 godzin. Potem jest wybudzenie i przez 3-4 godziny brak snu. Budzę się cały zlany potem i jakby z przyspieszonym biciem serca. W czasie wybudzenia leżę i próbuję…
- Czy mozna zmienic lekarza po implantach? I jakie jest ewentualne postepowanie? Powod: ignorancja lekarza, obwinianie pacjenta za zle wykonany most, brak dokumentacji, irytacja i agresja. Zaplacilem okolo 25.000.
- Zrobiłam krzywą cukrową i insulinową. Jednak nie wiem jak interpretować wyniki, nie wiem czy jest potrzeba pójść do lekarza. Bardzo proszę o pomoc, z góry dziękuję:) Podano 75 g glukozy. Glukoza na czczo-93,7 mg/dl Glukoza po 2 h-46,8 Insulina na czczo:-6,6 uU/ml Insulina po 2 h-12,5
- Proszę o interpretację wyników badania na Toksoplazmozę. Toksoplazmoza IgG 19.2 (dodatni), IgM 0.50 (wątpliwy). Jestem w ciąży. Czy mam się bać że jestem zakażoną?
- Od kilku miesięcy jestem leczony na zapalnie żołądka Polprazolem i mesopralem. Niestety dolegliwości nie przechodzą. Miewam tsaki dziwny ucisk pod przeponą, ale wędrujący to na lewo to na prawo pod zebrami. Do tego wzecia, przelewanie i burczenie w brzuchu. od kilku tyg czesto robi mi się słabo,…
- Parę miesięcy temu zaczęłam słyszeć dziwne dźwięki których tak naprawdę nie ma. Chodzę do psychiatry i przyjmuje na stałe leki chlorrothixen zentiva i citaxin. Nie pytałam doktora co to za choroba i nawet ez nigdy nic e mówiłam mu o tych głosach. Tylko o napadach gniewu nie skontrolowanych. Czasem…
- O czym może świadczyć ból w prawym boku, najpierw pod żebrami, teraz niżej? Do tego pojawiły się malutkie czarne kropki w kale. Brak apetytu, mdłości, utrata masy ciała.
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Masz podobny problem? Ci specjaliści mogą Ci pomóc:
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.