Mam wyniki negatywne w moczu jak pisałem. Czyli białko, glukoza ketony, bilirubina, azotyny , leukoc

4 odpowiedzi
Mam wyniki negatywne w moczu jak pisałem. Czyli białko, glukoza ketony, bilirubina, azotyny , leukoczyty i eurocyty. PH5 przyjrzystość klarowna kolor żółty. Niestosuje anaboli jedynie odrzywki białkowe raz dziennie po treningu. Staram sie reszte z diety uzupełnić. Jedynie luzem komplex witamin biore. Nie mam bóli Sikam normalnie Pisie róznie od 1L do 2L. Jednak martwią mnie wyniki . Moze to efekt przetrenowania gdzie na obecną chwile zwolniłem tępo o 90%. Ćwicze co 4 dni. Staram się wodą przełukać organizm i zero białka i odżywek.
Powinien Pan mieć minimum 2-2,5 l moczu na dobę. Proszę spróbować mierzyć dobową ilość przyjętych i wydalonych płynów i jeśli uda się osiągnąć w/w ilości moczu, wtedy wykonać badanie ogólne moczu. Jeśli wyniki będą nadal złe, to zapraszam na konsultację. Pozdrawiam.

Dzień dobry proszę opisać dokładnie wyniki Pana martwią pozdrawiam
Jeśli te składniki moczu są rzeczywiście oznaczone na wyniku jako negatywne to oznacza , że są nieobecne w moczu i tak powinno być
zaburzeniami funkcji nerek zajmuje się nefrologia, urologia to chirurgia układu moczowego (w tym również nerek), proponuje umówić się na spotkanie z nefrologiem