Mam pytanie poniewaz zalatwiam sie krwia caly czas mialem stwierdzone hemoroidy lecz nie mam nic z t

1 odpowiedzi
Mam pytanie poniewaz zalatwiam sie krwia caly czas mialem stwierdzone hemoroidy lecz nie mam nic z tych objawów nic mnie nie boli nie piecze ani nie swędzi a jest coraz gorzej poniewaz przy załatwianiu jest cala ubikacja we krwi bardzo duzo jest tej krwi stolec jest plaski lub biegunka albo zaparcia bohe sie ze moze byc cos innego niz hemoroidy czesto boli mnie brzuch mam skurcze w dolnej czesci brzucha nie wiem co robic nic mi nie pomaga bylem prywatnie u lekarza powiedział mi bez badania ze jestem za mlody zeby byl to jakis rak poniewaz mam 33 lata lecz bardzo mi to doskwiera nie wiem co mam z tym zrobic moge wyslac zdjecia jak sie zalatwiam jest wiecej krwi niz tego co czlowiek wyproznia nie wiem co z tym zrobic dlatego pisze o jakas opinie czy pomoc co mam z tym zrobic....
Witam,
wiek 33 lata nie zwalnia z ryzyka zachorowania na raka odbytnicy czy okrężnicy, zwłaszcza w przypadku nowotworów uwarunkowanych genetycznie. Opisywane objawy są zdecydowanie wskazaniem do wykonania pełnej kolonoskopii i oceny jelita grubego. Proszę, tego nie lekceważyć.

Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online

Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie

Ta wartość jest zbyt krótka. Powinna mieć __LIMIT__ lub więcej znaków.

  • Twoje pytanie zostanie opublikowane anonimowo.
  • Pamiętaj, by zadać jedno konkretne pytanie, opisując problem zwięźle.
  • Pytanie trafi do specjalistów korzystających z serwisu, nie do konkretnego lekarza.
  • Pamiętaj, że zadanie pytania nie zastąpi konsultacji z lekarzem czy specjalistą.
  • Miejsce to nie służy do uzyskania diagnozy czy potwierdzenia tej już wystawionej przez lekarza. W tym celu umów się na wizytę do lekarza.

Wybierz specjalizację lekarza, do którego chcesz skierować pytanie
Użyjemy go tylko do powiadomienia Cię o odpowiedzi lekarza. Nie będzie widoczny publicznie.
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.