Mam pytanie mam 35 lat od 10 mam mięśniaka który najpierw był mały potem podczas ciąży urósł i znów
1
odpowiedzi
Mam pytanie mam 35 lat od 10 mam mięśniaka który najpierw był mały potem podczas ciąży urósł i znów się zmniejszył obecnie urósł i z 31 na 27 ma 31 na 59 przez 4 mies uros 3mm. Pytanie brzmi jakie są rodzaje zabiegów na usunięcie mięśniaka ponieważ ja słyszę że 1rodzaj i usunięcie wszystkich przydatkow nawet macicy
tę kwestię wstępnie omawia się z chorą przed zabiegiem, a ostateczną decyzję podejmuje operujący ale czemu pyta Pani o operację? obecnie leczymy je zachowawczo lekiem Esmya, pod warunkiem prawidłowych bad. wątroby
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.