Mam pytanie kilka lat temu 3-4klasie złamałem nadgarstek z przemieszczeniem i teraz jak jestem 8i ma
1
odpowiedzi
Mam pytanie kilka lat temu 3-4klasie złamałem nadgarstek z przemieszczeniem i teraz jak jestem 8i mam 15lat to boli mnie czasami nadgarstek jak stoję na bramce. Często stoję na bramce to jak dostanę pułkom w Lewom rękę to trochę zaczyna mnie bolić nadgarstek miałem nazwawiany miałem do wyboru znieczulenie miejscowe,na żywca lub zostanę i będę miał operację to wziąłem z znieczuleniem miejscowym i teraz po takim czasie czuje trochę ten nargarstek co muszę zrobić prześwietlenie czy co? Jak do złego wysłałem to przepraszam.
Trzeba zbadać stabilność stawu. Chirurg lub ortopeda
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Podobne pytania
- Jestem 15 letnim chłopakiem. Otóż moje pytanie brzmi następująco: W moim prawym sutku a właściwie pod nim wyczuwam coś twardego tak jakby kuleczkę. Jest ona wielkości orzeszka ziemnego. Pod lewym skutkiem nie mam nic takiego. Czy to może być rak? Czy ma to związek z dojrzewaniem? Dodam że od…
- Witam. Na wypadanie wlosow po konsultacji dermatologicznej acnosan t jako wcierke. Moje pytanie czy robić to na suche (rano czy wieczorem)czy mokre wlosy?
- Mój 11 letni syn skarży się na ból jądra podczas dotyku i zauważył zgrubienie na prawym.. Co to może być??? Koniecznie musze zrobić USG
- Mam pytanie robiłam test ciążowy i wyszedł pozytywnie tydzień po termine spodziewanej miesiaczcki byłam na usg Lekarz nie widzi jeszcze pęcherzyka. Za to widzi trojkacik jak by na okres. Ginekolog przepisał leki takie aby pomuc ciąży ewentualne aby nastąpił okres(duphaston) . 11 sierpnia miałam…
- Właśnie odebrałam wynik: Nieprawidłowe komórki nabłonkowe, komórki nabłonka wielowarstwowego płaskiego o nieokreslonym znaczeniu (ASC-US) Uwagi: HPV susp.; zmiany odczynowe w komórkach endocervix z adnotacją, kontrola za 6 miesięcy. Czy powinnam się martwić?
- czy jest koniecznosc usuwania płytek jarzmowo-szczekowych nosze je 12 lat bo nie wiedziałem ze trzeba je usunąc i co teraz
- Witam.Czytam roxne artykuly na temat szczeliny odbytu.Mam pytanie.Czy mozna j a wyleczyc w 100% czy juz do konca zycie bedzie nawracac?
- Poszukuję dietetyka specjalizującego się w diecie przy RZS. Najlepiej pracującego on-line, ew. Oleśnica, Wrocław. Zależy mi na diecie zdrowotnej, ale dostosowanej do potrzeb osoby pracującej na pełny etat, która dysponuje ograniczonym czasem przygotowywania posiłków i nie może jadać ciepłych…
- Witam, Zaczynam trzeci tydzień po wycięciu woreczka żółciowego. Jest lepiej i to mnie cieszy, ale pojawił się problem. Z porannych biegunek, nagle mam straszne zaparcia, brzuch jest wzdęty i nie wiem, co mam robić, ponieważ dieta lekkostrawna, zabrania pokarmów z błonnikiem. Może siemię lniane?…
- Czy hiperbilirubinemia jest przeciwskazaniem do wykonywania zawodu stanowiskowego - kierownik? Praca biurowa 8h Na badanich ma być badany cholesterol i ekg. Proszę o odpowiedź pozdrawiam
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Masz podobny problem? Ci specjaliści mogą Ci pomóc:
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.