Mam pytanie doktorze silny ból barków wielu miesięcy na obecność obustronych przepuklin dysków odcin
1
odpowiedzi
Mam pytanie doktorze silny ból barków wielu miesięcy na obecność obustronych przepuklin dysków odcinka szyjnego kręgosłupa ,w badaniach barku techy tendinopatii, bez uszkodzen.Ból podczas palpacji ACJ wiekszy po stronie prawej .Podczas badania ruchomosci kręgosłupa szyjnego nasilone dolegliwości bólowe promienujace do barków i pleców. Ucisk korzen nerwów rdzeniowych i splotów nerwowych w zmianach zwyrodnieniowych kręgów. Brak poprawy po leczeniu rehabilitacyjnym .Leczenia operacyjnego.
Choroba może byc zarówno w barku, jak i w kręgosłupie. Należy ocenić badanie MRI i skorelować czy poziom dyskopatii odpowiada poziomowi dolegliwości bólowych. No i kluczem będzie tez badanie ruchomości barku.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Podobne pytania
- Witam. Mam 17 lat i zacząłem dojrzewać później (około 13 roku życia) i chciałbym wiedzieć ile mogę zyskać w obwodzie i długości penisa. Zadowala mnie, ale zastanawia mnie ile mogę jeszcze zyskać.
- Dzień dobry wieczorem brałam lek gyno-femidazol dzisiaj rano mam okropne swedzenie jestem w 9 tygodniu ciąży są święta nie mogę jechać do ginekologa mam odstawić lek czy brac go dalej dodam ze przez pierwszą godzinę jak wstałam swedzenie było okropne teraz juz mija
- Dzień dobry. Czy można łączyć acnelec do smarowania z tabletkami izoteku . Mam takie zalecenie , jednak czytam że nie powinno się tych leków łączyć gdyż zwiększa się ryzyko silnego podrażnienia
- Biorę antybiotyk Sumamed 500mg raz dziennie Złapała mnie migrena i sie zastanawiam czy mogę wziasc Sumatriptan 100mg przy tym antybiotyku? I wogole jakieś przeciwbólowe czy mogę przy tym brać Bardzo dziękuję za odpowiedz
- Kobieta 88 lat ,po zabiegu usuniecia skrzepu w żyle udowej , obecne wyniki nie wykazuja nieprawidlowosci,problem jest taki ze jeden lekarz przepisal do zażywania poltixa i plawix ,a drugi twierdzi ze nie poinno sie łaczyc tych lekow,z gory dziekuje za odpowiedz
- Dlaczego zbiera się pleśń bez ogrzewania porównałam dwa pokoje
- Dzień dobry..od wczoraj widzę czarna krople która widoczna jest w każdym kierunku oka. Czy to męty? Są jakieś krople?
- Mam problem z czuciem w penisie. Ogólnie wydaję mi się, że w samym dotyku jest mniej czuły, natomiast doznań seksualnych jest niewiele. Urolog nie widzi przyczyny ze swojej strony. Neurolog zlecił badanie kręgosłupa - jest drobna wada w części krzyżowej, ale według niego zbyt mała aby dawała…
- Dzień dobry mam taki problem nie wiem vo z tym zrobić. Mam przyjaciela pd 5 lat mieszkamy 500 km od siebie nigdy nie byłam u niego na sylwestra przez te 5 lat a in chciał żebym przyjeżdżała ją zawsze odmawiałam bo nie chce mi się jechać 500 km . A.utrzymyjemy dobry bardzo kontakt dziś mi powiedział…
- Dzień dobry, chciałabym rozwiać wątpliwości. W badaniu wyszedł wirus HPV genotyp 82. W internecie są sprzeczne informacje, chciałabym dowiedzieć się, czy jest to typ wysokiego ryzyka czy jednak nie.
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Masz podobny problem? Ci specjaliści mogą Ci pomóc:
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.