Mam pytanie do Pana Doktora?Mam bóle w okolicach odbytu te bóle są samoistne takie ciągłe miałem usu

5 odpowiedzi
Mam pytanie do Pana Doktora?Mam bóle w okolicach odbytu te bóle są samoistne takie ciągłe miałem usuwane żylaki odbytu wewnetrzne metodą gumkowaniem lek powiedział rze wszystko jest dobrze!Miałem też zrobioną kalonoskopie jelita grubego wszystko jest dobrze!a Ja mam bóle dalej co to może być? Proszę o pomoc mam 33lata mężczyzna!
Proszę zgłosić się do PROKTOLOGA. Po wykluczeniu wszystkich przyczyn pozostaje rozpoznanie samoistnego bólu, który leczy się tylko objawowo.

Witam Pana przypadku wskazany jest wizyta u proktologa zapraszam do naszego świetnego specjalisty we Wrocławiu arsmedis Wyszyńskiego 110 pozdrawiam serdecznie
Maciej Garbień
Bez dokładnego badania nie jestem w stanie niczego powiedzieć, może być wiele przyczyn tego typu dolegliwości z chorobą zwyrodnieniową kręgosłupa włącznie.
Dzień dobry. Najprawdopodobniej choruje Pan na napadowe bóle odbytu. Choroba najczęściej ustępuje z wiekiem. Należy udać się do proktologa aby potwierdził rozpoznanie. Pozdrawiam!
Do powyższych ocen trzeba jeszcze mieć wiedzę w jakim stopniu zaawansowania była choroba hemoroidalna. Proponuję udać się do Proktologa