Mam pytanie co to moze byc jak ruszam ręką do góry to slysze jak cos mi przeskakuje,czy mam cos nade
1
odpowiedzi
Mam pytanie co to moze byc jak ruszam ręką do góry to slysze jak cos mi przeskakuje,czy mam cos naderwane.prosze o szybka odpowiedz
Taki objaw może wynikać z niestabilności stawów w obrębie nadgarstka np. po uszkodzeniu więzadeł śródnadgarstkowych, może być to też przeskakujące ścięgno po uszkodzeniu troczka. Wskazane jest badanie miejscowe przez chirurga ręki / ortopedę + ew. uzupełniające badania obrazowe (np. rtg, usg).
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Podobne pytania
- Syn ma 15lat I moli go kosc od ramienia -wystajaca a zewnetrznej strony.Grze udac sie do lekarza?
- Mam problem z dobraniem prawidłowych tabletek antykoncepcyjnych. Przyjmowałam już Vibin, który zadziałał na mnie fatalnie i z racji tego że nie skończyłam blistra przeszłam 3msc przerwę, a następnie zaczęłam przyjmować kontracept. Ten wywołał u mnie nawracające afty, infekcję moczową i intymną.…
- Zrobilo mi się znamię na czole jestem w 39 tyg ciąży
- Mam 17 lat. Kilka dni temu (chyba w środę, 31 lipca) zauważyłam u siebie guzek na piersi. Pojawił się nagle, znikąd, był bardzo bolesny, a skóra 'nad nim' miejscowo zaczerwieniona. Teraz wyczuwam go mniej i przestał boleć. Wcześniej był bliżej 'skóry', teraz jest głębiej w piersi i przez to wyczuwam…
- Jakie badania powinien wykonać partner/partnerka przed rozpoczeciem współżycia jeżeli wcześniej miał wiele partnerek seks.?
- Oblicz date zapl.bez miesiączki. Poronilam 11 stycznia. Jestem w 28tyg.dziekuje
- Dostałam skierowanie od alergologa na operację prostowania przegrody nosowej. Chciałabym skorzystać z tego skierowania i mieć operację w ramach NFZ, ale skoro mam już cierpieć to moje pytanie brzmi, czy jest szansa na zabieg łączony u lekarza chirurga, który wykona przegrodę na fundusz oraz dodatkowo…
- Przyjęłam pigułkę " dzień po" po około 1 h nastąpiła biegunka , czy jest możliwe że się nie wchłoneła ?
- Jak długo trwa rekonwalescencja po zabiegu całkowitego usunięcia stulejki ( obrzezanie ) ?. Czy konieczny jest pobyt w szpitalu ?. Ile potrzeba zwolnienia chorobowego ?. Czy zabieg można wykonać w znieczuleniu ogólnym tzw. płytkim bez konieczności intubacji ?
- Jestem po ostrym zawale i wszczepieniu 1 stenta. Od czasu jak podjęłam rehabilitacje kardiologiczna odczuwam ból mięsni nad piersiami. Byłam u kardiologa i od tej strony jest wszystko ok. Nadal odczuwam ból szczególnie nasila się jak odczuwam stany lękowe, że znowu mogę dostać zawału. Nadmienię,…
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Masz podobny problem? Ci specjaliści mogą Ci pomóc:
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.