Mam problem z potem. Mój pot ma konsystencje oliwy tzn. jeżeli chce np. pisać coś na telefonie to mo

3 odpowiedzi
Mam problem z potem. Mój pot ma konsystencje oliwy tzn. jeżeli chce np. pisać coś na telefonie to moje dłonie zostawiają tłuste smugi na ekranie,które ciężko doczyścić,a ponad to czuje się oblany właśnie tym potem na całej twarzy(twarz nie wygląda najlepiej),ba! na całym ciele przez to czuje się wciąż nie domyty pomimo starannej higieny. No i stopy. Stopy notorycznie się pocą i zostawiają bardzo nieprzyjemny zapach i to nie jest zapach zwykłego potu. Tak jak wcześniej wspomniałem najbardziej dokuczliwe miejsca to twarz,ręce,stopy i również miejsca intymne.
Witam,
konieczne jest wykonanie badań laboratoryjnych. Kolejnie ew. wdrożenie leczenia.
Pozdrawiam
Emilia Łojewska
Sugeruję wizytę:
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.

Witam! Leczenie nadmiernej miejscowej potliwości polega m.in. na zastosowaniu preparatów botoksu . Zabiegi powtarzamy średnio 2x w roku.Cena 1500 ręce , 2500 stopy ( więcej preparatu ze względu na powierzchnię). W leczeniu nadmiernej uogólnionej potliwości należałoby najpierw wykluczyć inne schorzenia ( endokrynolog, internista). Korzystnie wpływają : kąpiele naprzemienne i sauna, łagodne środki uspakajające - najlepiej pochodzenia roślinnego, dostępne w aptece bez recepty).
Bez badania w gabinecie nie da się dobrać właściwego leczenia. Zapraszam na wizytę celem ustalenia odpowiedniej terapii