Mam problem z partnerką, rozstaliśmy się.Olewałem ją od roku , byłem jak robot , żadnych uczuć, ona

3 odpowiedzi
Mam problem z partnerką, rozstaliśmy się.Olewałem ją od roku , byłem jak robot , żadnych uczuć, ona próbowała to naprawiać , ja miałem to gdzieś, nie zauważałem tego... po wiecznych kłótniach i próbach naprawy z jej strony rozstaliśmy się po czym znalazła kolegę ... który za pewne wykorzystuje moment . Ja chciał bym to wszystko naprawić , widzę jakie błędy popełniłem .Rozmawiałem z nią , twierdzi , że mnie kocha tylko potrzebuje czasu... odrzuca mnie, mówi , żebym pozwolił się jej oddalić. Nie mogę sobie z tym poradzić , ciągle o tym myślę , o swoich błędach które popełniłem.Uważam, że jest zagubiona, sama nie wie co ma zrobić. Myślę , że wpadła w depresję
Witam,
sadzę, że to dobry moment, by skorzystał Pan z terapii psychologicznej, podczas której przyjrzałby się Pan uważniej relacji z partnerką, zastanowił, co mógłby Pan zmienić w sobie, by sytuacja niosąca tak silne emocje, więcej się nie powtórzyła.
Pozdrawiam
Katarzyna Studzińska

Z Pana wpisu trudno wnioskować dla kogo szuka Pan pomocy. Jeśli partnerka poczuje, że jest jej potrzebne wsparcie- to zapewne sama go poszuka. Pan właśnie ten krok uczynił. Zachęcam do konsultacji z psychologiem lub psychoterapeutą w celu przeanalizowania przyczyn trudności jakie pojawiły się w relacji. Pomoże to Panu przyjrzeć się swoim reakcjom i zachowaniom, które mogły doprowadzić do rozstania.
Witam, rozstania są trudne, jednak czasami konieczne, aby coś sobie uzmysłowić i więcej tych samych błędów nie popełniać. Jeśli ma Pan gotowość dokładniej obejrzeć syt i przepracowac zmiany, to warto pomyśleć konsultacji z psychologiem. Powodzenia