Mam problem z nerwami raz jestem weslola a po chwili moge plakac jak dziecko sama siebie nie poznaje

4 odpowiedzi
Mam problem z nerwami raz jestem weslola a po chwili moge plakac jak dziecko sama siebie nie poznaje nie potrafie sobie poradzic z tym nigdy taka nie bylam zawsze bylam usmiechnieta a teraz poprostu nie ja jestem po 3 cerarkach mysle ze moze to byc spowodowane jakimis zaburzeniami chormonalnymi bardzo prosze o jakies wskazowki .
Dzień dobry, proszę napisać do Ośrodka Psychoterapii Progres w Krakowie, przyjmuje tam Pani Dorota Malinowska Stachnik, być może bedzie Pani mogła pomóc osobiście, lub przesłać Pani poradę on-line. Pozdrawiam.

Dzień dobry,
Przede wszystkim proszę zrobić badania hormonalne, w tym hormonów tarczycy. Jeśli wyniki będą w porządku, proponuję skorzystać z konsultacji psychoterapeutycznej.

Pozdrawiam
Dzień dobry, przede wszystkim należy zacząć od sprawdzenia hormonów i być może wizyty u endokrynologa. Zmiany hormonalne po ciąży często występują. Jeśli jednak to nie jest problem hormonów to zaleca się konsultacje z psychoterapeutą, aby przyjrzeć się temu skąd takie stany u Pani się biorą. Pozdrawiam
Witam,
Kłopoty o których Pani pisze mogą być spowodowane brakiem równowagi hormonalnej lub zwiększonym poziomem prolaktyny przy karmieniu piersią, ale też niekoniecznie. Warto zastanowić się czy rozpoznaje Pani jakieś wydarzenie, które miało miejsce w okresie kiedy zaczęły się pojawiać zmiany nastroju. Jakie ma Pani wsparcie w opiece nad dziećmi, wsparcie po przejściach jakim były te 3 operacje. Mało Pani o sobie napisała. Przyszło mi też na myśl, że może być Pani obciążana obowiązkami, może do tej pory dobrze Pani sobie radziła i trudno przyjąć pomoc. A także kwestia radzenia sobie z emocjami. Macierzyństwo to prawdziwy sprawdzian odporności psychicznej, dzieci biorą dużo energii, wymagają cierpliwości. Warto zadbać w tym trudnym czasie o siebie i sięgnąć po wsparcie specjalisty i pomoc rodziny.
Życzę Pani powodzenia
Natalia Dabrowska