Mam problem w podjeciu decyzji. Lecze dwa zeby kanalowo z czego jeden ma zmiany okolowierzcholkowe.
2
odpowiedzi
Mam problem w podjeciu decyzji. Lecze dwa zeby kanalowo z czego jeden ma zmiany okolowierzcholkowe. Na pierwszej wizycie kanaly zebow zostalu udroznione i wyplukane, ale niestety ciagle w jednym z zebow zbiera sie ropa. Zeba od kilku tygodni strasznie bola. Dwa tygodnie temu zostaly znowu plukane i zostalo cos do kanalow zalozone co mialo przyniesc ulge, ale niestety przynioslo tyllo na dwa dni. Czeka mnie za kilka dni koncowa wizyta na ktorej kanaly maja zostac wypelnione ostatecznie. Czy to jest dobra decyzja? Jezeli zeby ciagle reaguja bolem, do tego w jednym zebie ciagle jest wysieg ropny to czy ostateczne wypelnienie gwarantuje, ze bol minie?
Lekarz leczący z pewnością zapyta czy odczuwa Pan jakiś ból, jeśli jest wysięk lekarz także to zauważy.W takim przypadku nie ma mowy o wypełnianiu kanałów , trzeba mieć absolutna pewność że stan zapalny został opanowany.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Witam niestety bez pełnej diagnostyki oraz zdjeęia rtg nie jestem w stanie udzielić miarodajnej odpowiedzi proszę dolegliwości bólowe zgłosić lekarzowi leczącemu
Podobne pytania
- Ostatnio natknąłem się w internecie na wpis dotyczący metody wykrycia raka jądra. A mianowicie chodziło o to, że mężczyzna robił sobie test ciążowy i jeśli wyszedł pozytywny (2 kreski) oznaczało to że osoba ta ma nowotwór. Proszę o odpowiedz czy to prawda czy tylko kit.
- Mialam leczenie kanalowe zeba jakos 3 miesiace temu i teraz jakos odczuwam delikatny bol wspomnie ze juz drugi raz mam leczony ten zab kanalowo
- Od ponad 2 miesięcy cierpię na ciągłą senność. Nie mogę rano się obudzić, a kiedy wstanę jestem bardziej śpiący niż gdy zasypiałem. Obojętnie ile śpię cały czas czuję się niewyspany i śpiący. Gdyby nie jakieś resztki poczucia obowiązków to mógłbym wcale nie wstawać. Zdarzyło się, że spałem prawie…
- 20 lipca miałam podane 1 ml kwasu Restylane w usta. Na dzień dzisiejszy nie ma po nim śladu. Nie wiem dlaczego tak szybko się wchłonął. Czy to możliwe że kwas był słabej jakości?
- Wykryto gronkowca zlocistego w nosie. Przyczyną jest delikatna rana w środku nosa, która ropieje. Po usunięciu 'strupow', które widoczne są z nosa, powstaje wszystko od nowa. Gronkowiec chyba został rozsiany na twarz. Oczy ropieja oraz usta są suche i popękane, może delikatnie zaropiale. Dodam…
- Od ponad 10 lat cierpię na przewlekłą pokrzywkę, objawia się ona swędzącymi bąblami na całym ciele, lub obrzękami najcześciej w okolicy oczu, ust. Nie ma jednej przyczyny takiego stanu, może to być np długotrwałe przebywanie w zimnej temperaturze, stres, otarcia skóry, np w miejcu paska, czy…
- Dzisiaj obudziłam się z dość silnym bólem kręgosłupa w odcinku lędźwiowym nasila się przy każdym ruchu gdy leżę wszystko jest w porządku.
- Dzisiaj obudziłam się z dość silnym bólem kręgosłupa w odcinku lędźwiowym nasila się przy każdym ruchu gdy leżę wszystko jest w porządku.
- Od 3 tygodni skóra wokół ust jest napięta sucha i czerwona Oraz powstały tak jakby pęknięcia Co mogę z tym zrobić? Nawilżanie i tabletki odczulające nie działają
- Od ok trzech miesięcy mam podobne wyniki badań moczu( wykonuje je co tydzień) Leukocyty 100ul, Erytrocyty 250 ul, brak białka i brak azotynów. Leukocyty 2-5 wpw, Erytrocyty świeże -gęsto pokrywają pole widzenia, Erytrocyty częściowo wyługowane 0-2wpw, liczne bakterie. 2-krotnie wykonany posiew…
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Masz podobny problem? Ci specjaliści mogą Ci pomóc:
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.