Mam problem poniewaz mam 14 lat i od uderzenia piescia boli mnie prawa dlon, wskazującego palca nie
1
odpowiedzi
Mam problem poniewaz mam 14 lat i od uderzenia piescia boli mnie prawa dlon, wskazującego palca nie potrafie ruszyc i mam taka wypuklosc na zewnętrznej stronie dloni ktora boli
co to moze byc? mowic mamie czy do jutra przejdzie. dzk za odp pzdr
co to moze byc? mowic mamie czy do jutra przejdzie. dzk za odp pzdr
Naet złamanie kości śródręcza...konieczne rtg
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Podobne pytania
- Dzień dobry mam pytanie wodniska mam od 50 lat nie jest DUŻY ale od pewnego czasu mie pobolewa mam skierowanie na zabieg za 4 miesiące czy jest możliwość wykonania punkcji mniej czasu w klinice i wiekszy komfort niz przebywanie w sxpitalu pozdrawiam.
- Jakis czas temu ukruszyły mi sie 2 zeby , 7 gora prawa strona i 6 doł prawa strona . Przed wizytą stracznie zaczął mi dokuczać ból dolnej 6-stki . Przed umówioną wizytą nagle ten bol jak by zaczął oddziałowywać na prawą jedynkę . Po 1 wizycie u dentysty pani doktor zrobiła mi dolną 6 by nie bolała…
- Witam 3 tugodnie miałam wstrzyknięty kwas hialuronowy w usta 1ml stylage, usta na początku były bardzo ładne, niestety razem z opuchlizna wszystko zeszło. Po 3 tygodniach od 1 razu udałam się na kolejna wizytę, okazało się ze cały kwas został wchłonięty, spróbowaliśmy jeszcze raz - jest efekt…
- Tarczyca - w cieśni zmiana litopłynowa w lewym płacie zmiana litopłynowa o śr. 15 mm.
- Dzień dobry.jak pokonac niedoczynność tarczycy i niesmialosc i otyłość?
- Prawa zatoka szczękowa oraz lewa część zatoki klinowej bezpowietrzne co to znaczy
- Witam mam problem z włosami wypadają mi zrobiłam dzisiaj badania hemoglobina w normie żelazo 115 a ferrytyna 20 .Jak podnieść poziom ferrytyny??
- Miewam problemy z zapaleniem najądrza, obecnie wraca już w delikatnych formach, ale zawsze coś na USG wyskoczy, tym razem pojawił się u mnie ślad płynu podtorebkowego pod lewym jądrem i co dziwne kilka dni po USG pojawiło się zgrubienie w dolnym rogu (bardzo blisko najądrza lub jest z nim związane),…
- Mam 63 lata,w 2017 roku poddałem sie leczeniu obu kolan metodą komórek macierzystych i do tej pory tzn do sierpnia 2019r. było w miare dobrze ale niestety od sierpnia bóle powróciły ,Moje pytanie ,czy mam ponownie poddac sie temu zabiegowi ,bo to mi proponuje mój lekarz , przyznam ,ze koszt nie…
- Ile czasu po ekstrakcji zęba można w tym miejscu wstawić nowego zęba? Dziękuję za odpowiedź
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Masz podobny problem? Ci specjaliści mogą Ci pomóc:
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.