Mam problem od paru miesięcy mam ból w prawym boku pod żebrem robiłam kilka krotnie Usg na jednym wy
1
odpowiedzi
Mam problem od paru miesięcy mam ból w prawym boku pod żebrem robiłam kilka krotnie Usg na jednym wyszło że mam polipa 3mm. Potem udałam się z tym Usg do chirurga i stwierdził że to jest kamień i trzeba usunąć woreczek. Jestem chora na astmę od 40 lat , robiłam miedzy czasie kolonoskopię i gastroskopię wszystko wyszło w porządku. Jem wszystko nie trzymam diety parę dni temu zrobiłam Usg i powiedziano mi że tam nie ma żadnego kamienia tylko jest to zmętnienie.Nie wiem co robić proszę o pomoc i poradę z góry dziękuje
Jeżeli nie ma Pani silnych ataków bólowych, to trzeba wykonywać kontrolne badanie USG jamy brzusznej za 6-12 miesięcy. Może miała Pani kamień, który się rozkruszył.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Podobne pytania
- Brak mi uzębienia i na dodatek większość zębów mam tylko połowę na dodatek czarna, ile kosztowało by zrobienie tego i w jaki sposób?
- Mam 22 lata i zdarza mi się posikac w nocy. Czym to może być spowodowane i jak to wyleczyć?
- Mam 28 lat i cierpię na przedwczesny wytrysk od zawsze do kogo iść by to wyleczyc w Świdnicy woj. Dolnośląskie
- w listopadzie 2016 miałam wypadek potracił mnie samochód na przejściu dla pieszych ... Miała uszkodzony odcinek kręgosłupa C4 , złamaną lewą rękę, i uszkodzoną miednice. W maju 2017 pojawiła się w goelni lewej przepuklina mięśniowo powięziowa 10 cm długa i 3 szeroka ( pękła powięź i wyszedł mięsień...…
- Od 9 lat choruję na cukrzycę typu 2 (diagnoza w 2009 r.). Przyjmuje leki przeciwcukrzycowe w dzień oraz insulinę długo działającą na noc (o 21:30). W ciągu dnia poziom cukru po posiłkach nie przekracza 140 mg/dl. Niestety od jakiegoś czasu rano na czczo poziom cukru średnio wynosi ok 150 mg/dl…
- Potrzebuje logopedy do dziecka 21 miesięcznego w Gdańsku lub okolicach . Czy jest specjalista - logopeda z Trójmiasta , który współpracuje z takimi małymi dziećmi by pomóc w mowie dziecka.?
- Tydzień temu miałem opracowywane i wypełniane kanały , bez znieczulenia na własna prośbę, podczas czyszczenia jednego z kanałów odczułem duże dolegliwości przy dociskaniu tymi drucikami przez dentystkę , pozostałe dwa bez bólu,. Tydzień minął bez bólu a po tym czasie ząb zaczął pobolewać, przy…
- Ostatnio zdiagnozowano u mnie pochwice, lecz walczę z nią i prawie śladu po niej nie ma wiec jest dobrze. Ale jak członek wchodzi do pochwy to czy to jest normalne? nawet palcem da się to wyczuć. Jedna ściana pochwy jak by miała jakieś delikatne zakręty. A druga prosta jest, chodzi mi o te zakrety…
- Mam problem, dostałam gronkowca już miałam różne krople, nic nie pomaga . Co mam dalej robić ??? Dziekuje !!
- Czemu pies nie chce jesc i jest osowialy ma dopiero rok i nie chce zeby zdechl bo mi szkoda bedzie takiego psa ma na imie lucka i wolalabym zeby wyzdrowial i wrocil do formy jak dawniej
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Masz podobny problem? Ci specjaliści mogą Ci pomóc:
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.