Mam problem i w sumie nie wiem do kogo iść. 3 tygodni temu miałem pierwszy raz zawroty głowy. Na nas
1
odpowiedzi
Mam problem i w sumie nie wiem do kogo iść. 3 tygodni temu miałem pierwszy raz zawroty głowy. Na następny dzień pojechałem do szpitala bo zle się czułem zawroty pocenie się dreszcze i pogorszony wzrok. Zbadali mi krew okazało się ze jest w normie. Następnego dnia wypisali. Zrobiłem badania na trzy hormony tarczycy. TSH w normie FT4 tez. A ft3 trochę podwyższony (norma do 4,2 a u mnie 4.8) Przez cały tydzień czasem miałem dreszcze i to dziwne uczucie ze zaraz zemdleje i stracę przytomność . Traciłem ostrość w oczach. Miałem wrażenie jak bym siedzieć w bance mydlanej. Przeszło ale od dwóch tygodni czuje leciutki ucisk po prawej stronie skroni czasem po prawej stronie z tylu pisk w uszach. Mam zatkany nos wiec postanowiłem iść do dentysty aby wykonał mi zdjęcie szczekotwarzy. Okazało się ze mam torbiel w wielkości 2cmx1,5cm po prawej stronie. Czasem czuje jak by mi leciutko wzrok się psół. Proszę o jakaś radę co by mogło być powodem wcześniejszych objawów i tego uciski pisku w uszach. Martwię się i właściwie nie wiem co mam robić.
Uważam że trzeba zrobić TO GŁOWY Z KONTRASTEM NA O. NEUROLOGII .KOMDULYACJE OKULUSTY I LARYNGOLOGA. I WSPÓLNĄ DECYZJĄ DA DIAGNOZĘ.CHODZIE PO PORADNIACH KOLEJKI ITP TO SZANSA NA POGORSZENIE SYTSCJI KTÓRA JEST BYĆ MOŻE BANALNA ALE LEPIEJ TO SPTAWDZIC OD RAZU.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Podobne pytania
- Szukam lekarza zdiagnozowany Zespół cieśni Łokciowej prawej.
- Bol lewego jądra ból promieniuję do lewego boku 10 lat po zabiegu żylaków powrózka nasiennego
- Szukam pomocy już od dłuższego czasu a problem się nawarstwia, a mianowicie z początkiem roku miałam problem z 'suchym' katarem, wydzielina była zielona i strasznie dokuczała, nie można było się jej pozbyć zwykłym oczyszczaniem czy spreyami. Zrobiłam badania wymazu z nosa, wyszedł gronkowiec…
- Po zabiegu usunięcia zniona barwnikowego mam założone szwy i na to naklejony plaster .Czy plaster powinnam odkleić wcześniej czy dopiero przy zdjęciu szwów za 10 dni ?
- Bardzo boję się bólu borowania zębów czy są znieczulenia po których nie będę czuła bólu? Biorę leki na nadciśnienie .Strach przed bólem mi nie pozwala leczyć zębów.
- Moj syn od kwietnia mi choruje meczy go kaszel brał syropy wykrztusne, miflonide oraz antybiotyk sumamed forte potem forsid, kaszel dalej się utrzymuje dostaje teraz berdual oraz antybiotyki amotaks i klacid boję się dawać dwóch antybiotyków czy mu to nie zaszkodzi ?
- Po podaniu kwasu hialuronowego profhilo w brodę z jednej strony za kulka godzin pojawiło się zaczerwienienie jakby krwiak z białym obszarem w środku ,zabieg był wykonywany wczoraj czy to martwica ,reszta ok
- Jestem 40-letnią szczupła kobietą ( 58kg). Operowana byłam cztery razy na przepukline k42.9, k43.9. W tym mam wszczepione dwie siatki 6*11 cm w środkowej części brzucha i druga mniejsza w nadbrzuszu. Po czwartej operacji z wszczepem siatki w nadbrzuszu pojawiła się przepuklina pooperacyjna.…
- Proszę o odpowiedz czy jest możliwość uratować zęby górne 6 i 7, które się znacznie (7 bardziej)obniżyły efekt Godona.Podobno jedyny sposób to oszlifowanie i założenie koron.zęby te są nisko w kości,są stabilne . Czy korony nie pogorszą ich stanu bo będą bardziej obciążone, Dziękuję
- Mam problem dotyczący stawu łokciowego. Ręka w łokciu odbija nienaturalnie pod kątem 30 stopni w bok. Zaczynam czuć ból, nie wiem czy to wina samego stawu, czy np może być to coś związanego wiązadłami.. Co to może być, czy jest na to jakaś konkretna nazwa? Udać się do fizjoterapelty czy może…
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Masz podobny problem? Ci specjaliści mogą Ci pomóc:
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.