Mam poważne problemy z oddychaniem. W pozycji leżącej lub nawet półleżącej po prostu się duszę i nie

1 odpowiedzi
Mam poważne problemy z oddychaniem. W pozycji leżącej lub nawet półleżącej po prostu się duszę i nie mogę nabrać powietrza, czuję widoczną blokadę w okolicy przepony i w dolnej części klatki piersiowej. Mam też taki chroboczący kaszel wychodzący jakby z żołądka lub przepony. Nie spałem od 2 tygodni z powodu kiedy zasypiam przestaję oddychać ale tylko pozycja stojąca coś pomaga. Mam potwierdzony reflux z wślizgową przepuklina rozworu przełykowego oraz nadżerkę przełyku - biorę dexilant 30mg, który pomaga na zgagę ale dalej zawartość żołądka wylewa mi się przez usta kiedy się schylę... . na USG wychodzi że w jelitach mam od 5 do 8 razy wiecej gazów niż normalnie. Badania krwi w normie, osłuch klatki piersiowej w normie, lekarze rozkładają ręce niewiedząc co zrobić. Mam też arytmie częstą - kołatanie serca na wszelaki sposób a kiedy przyjmuję pozycję pionową nawet po kilkusekundowym siedzeniu to mam omdlenia - wszystko czarnieje lub pojawia się światło i potworne dzwonienie w uszach oraz walenie i przyspieszenie serca - tak jest za każdym razem, co wiążę z refluksem i podrażnieniem nerwu błędnego, niestety wszyscy lekarze to ignorują. Wydałem 10 tyś zł na próbe zdjagnozowania swoich problemów ale nie udało się, Nie jestem w stanie już pracować ani wykonywać żadnych czynności, całe moje życie zamieniło sie w walkę o oddech. Proszę o pomoc, co mam zrobić z tym brakiem oddechu i omdleniami, tak się nie da żyć, mam myśli samobójcze z tego wszystkiego. nawet nie mam jak się udac do szpitala przez pandemię, co mam zrobić i co może być przyczyną mojego złego stanu zdrowia ? Prosze o pomoc!
Witam, z tego co można wyczytać, to dieta jest nieodpowiednia, pierwsze co należy zrobić to się odrobaczyć i to niejednokrotnie, zarówno tabletkami lekarskimi, jak i ziołowymi. Biorezonans mógłby pokazać dokładnie problem i zasugerować jego przyczyny.