Mam podejrzenie bielactwa. Stosuję maść protopic na zmienione miejsce (jest to znamię na czole). Ost

Mam podejrzenie bielactwa. Stosuję maść protopic na zmienione miejsce (jest to znamię na czole). Ostatnio zauważyłam, że część włosów przy znamieniu zrobiła się biała. Czy jest to kwestia iż w tamto miejsce również wdalo się bielactwo czy może to być kwestia maści, która mogła dostać się na tę część włosów?

1 odpowiedź


Dzień dobry, bardziej prawdopodobny scenariusz jest taki, ze bielactwo zaatakowało również mieszki włosowe, i dlatego włosy są blade. Pozdrawiam.

Uzyskaj odpowiedź dzięki konsultacji online

Potrzebujesz porady specjalisty? Zarezerwuj konsultację online: otrzymasz odpowiedzi bez wychodzenia z domu.

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.