Mam pewien problem który jest bardzo dokuczliwy mianowicie chodzi o to że trudno mi sie oddycha czuj

3 odpowiedzi
Mam pewien problem który jest bardzo dokuczliwy mianowicie chodzi o to że trudno mi sie oddycha czuje dusznosci które mi przeszkadzaja w codziennych obowiazkach życiu i jestem tym złamana ponieważ chce normalnie oddychać. Otóż zaczęło mnie w sobotę dusić po spacerze krótkim i nie chciało mi się mówić bo musialam oddychać i te dusznosci mam do tej pory:( musze co chwilę ustami brac glebokie oddechy. W dodatku od kilku tygodni mam praktycznie ciągle zatkany nos bez kataru a najgorzej jest w nocy gdy się połoze bo wtedy dwie dziurki mam zatkane. Dwie noce budzilam sie przez te dusznosci bo mnie wybudzaly ze snu i balam sie ze sie udusze. Tak jakby dusi mnie w gardle nie dociera wogole powietrze swieze tak jakby w moje płuca takie cieplo i plytkosc oddechu. Z czego to może wynikac? W tamtym roku tez Mialam te dusznosci ale tak jakby mniejszy ich stan i po kilku tygodniach miesiacach trochę minely i zimą mialam spokój. A teraz juz nie długo wiosna a mnie znow zaczyna dusic. Pomozcie:(
Zapraszam na wizytę
Sugeruję wizytę: Konsultacja alergologiczna - 100 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.

Dzień dobry. Jak wynika z opisu występują u Pani zmienne, napadowe duszności z jednoczesną blokadą nosa. Niestety na podstawie tych informacji nie da się ustalić przyczyny czy "lokalizacji" zaburzeń. Niezbędne jest doprecyzownaie wywiadu, zbadanie pacjenta i niejednokrotnie wykonanie dodatowych badań. Raczej nie uniknie Pani wizyty u pulmonologa lub alergologa.
Dzień dobry, w takim przypadku wskazana jest wizyta u alergologa. Zbadanie, dokładny wywiad i wykonanie potrzebnych badań do dokładnego ustalenia przyczyny Pani dolegliwości, a następnie zastosowania odpowiedniego leczenia.