Mam kilka guzków pod skórą , są małe , na nodze 5, brzuch 2 i teraz mi sie pojawił na szyi po środku

1 odpowiedzi
Mam kilka guzków pod skórą , są małe , na nodze 5, brzuch 2 i teraz mi sie pojawił na szyi po środku , są twarde , nie rosną, nie bolą , denerwuje ze sie pijawiają. Kiedys badałam u dermatolaga tyle co sie dowiedzialam że nie są złośliwe . , co to może być i do jakiego lekarza sie udać ?
zbyt mało informacji, żeby wnioskować o naturze lub charakterze "guzków". Mogą być to zwykłe włókniaki lub cokolwiek innego. Pani potrzebuje konsultacji lekarskiej celem badania i określenia tych zmian. Jeśli Pani uzyskała informację od lekarza niewystarczającą i nadal pozostają cieni wątpliwości, to warto sięgnąć opinii innych specjalistów. Specjaliści, którzy mogą być przydatni w rozwiązaniu diagnostycznego problemu: dermatolog, chirurg onkologiczny (proszę się nas nie bać - pomimo tego, że faktycznie mamy do czynienie z nowotworami złośliwymi na codzień, to i z guzami łagodnymi również ;). W przypadku wskazań chirurg dodatkowo może zaproponować usunięcie zmian i skierowanie ich do badania histo-patologicznego. Co całkowicie rozwiąże wątpliwości oraz problem obecności guzów.