Mam f20 i mecze sie z bezsennościa od listopada 2018. Nie moge zasnać.Biore zolafren 10 a dodatkowo

1 odpowiedzi
Mam f20 i mecze sie z bezsennościa od listopada 2018. Nie moge zasnać.Biore zolafren 10 a dodatkowo nasennie dobieram tisercin 50 mg.Z tym że przestał działać nasennie.A lekarza mam dopiero 20 kwietnia.CZy jak bym zmienił zolafren 10/ na inny neuroleptyk.to bym spał bez dobierania czegos na sen.Brałem zolafren w dawce 20 mg i musiałem dobierać zolpiden 10_ prawie codziennie.Brałem ryspokept 4 ale bardzo zle go znosiłem.Brałem 100 mg kwetapiny nasennie przestał działać.Aktualnie nasennie działa hydroxzyna 50 i zolpiden 10
Trudno wziąć pełną odpowiedzialność za ordynowanie farmakoterapii on line na podstawie krótkiego postu... proszę tylko pamiętać, że Zolpidem jest lekiem uzależniającym. Konieczne jest zadbanie o higienę snu - tz. przede wszystkim nie należy spać w ciągu dnia i ustalić stałe pory snu.