Mam dziwne objawy do zdiagnozowania a mianowicie ok 6 miesięcy temu problemy z mówieniem , jakoś dzi

1 odpowiedzi
Mam dziwne objawy do zdiagnozowania a mianowicie ok 6 miesięcy temu problemy z mówieniem , jakoś dziwnie się czasem zacninam.. Potem problem z żołądkiem ,trudności w połykaniu,odbijanie ,wracanie pokarmu dziwne uczucie niepokoju, pobudzenia a czasem senność albo stan eufori. I Tak tysiące badań , gastroskopie , neurologia itp i nigdy nie było odpowiedniego Werdyktu od lekarzy. Potem za jakis czas problem z sercem,arytmie,kołatania,atrzymywanie się akcji serca na moment. Problem z oddychaniem , z kaszlem napadowym,skoki ciśnienia.Mam też napady strachu,lęku,trzęsę się.Mam problem hm Trudności w nabraniu oddechu.Mam lekarza który daje leki na objawy czyli albo controloc albo concor albo berotec i do domu. Nic to nie pomaga.. mam 28 lat i zdrowie w rozsypce.Dodam że czasem gdy się napije % to na drugi dzień płynnie mówie i jem i przełykam wszystko i serca sie uspokaja..
Z leków jakie ja objawy biore to na żoładek - controloc i debretin - nic nie pomaga a na serce concor 1.25 mg nie widze poprawy. Do tego dodam na holterze 48 h wyszlo - Przedwczesne pobudzenia przedsionkowe przewiedzione pojedyncze , prawogram. Rytm zatokowy stały. Wykryto wade serca zastawke dwupłatkową aortalną o małej niedomykalności. Reszta serca jak u zdrowego człowieka. Czy jest szansa na powrót do zdrowia?
Nie jest łatwo jednoznacznie wypowiedzieć się na podstawie samego opisu jednak dolegliwości sugerują zespół lęku napadowego i dolegliwości psychosomatyczne. Sugeruję konsultację psychoterapeutyczną i psychiatryczną.